Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyszer már említettem a dolgot a Vectra 2000 küszöbökkel. Kicsit kell rövidíteni, de az szerintem nem akkora gond és akkor a gyári szegecsekkel és patentokkal fel lehetne rakni.

Csoki is ilyet akar legalább nem lesz egyforma.Majd gyüjtök egy irmscher küszöbre.Késöbb is fel lehet azt rakni :blush:

Amúgy ha jól tudom a vectra küszöb spoilerje rosszabb müanyag mint az astráé,azt még nehezebb alakítani :D

Link to comment
Megosztás:

Csoki is ilyet akar legalább nem lesz egyforma.Majd gyüjtök egy irmscher küszöbre.Késöbb is fel lehet azt rakni :blush:

Amúgy ha jól tudom a vectra küszöb spoilerje rosszabb müanyag mint az astráé,azt még nehezebb alakítani ;)

:D :lol: Hát remélem csak én gondolkozok ezen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitséget kérnék mindenkitől aki tud!!!!!!!!!!!!

astra gsi-hez keresek lökhárítót,motorháztetőt,jobb-és bal első sárvédőket,homlokfalat és bal fényszorót minél olcsobban!!!! Aki tud esetleg ujjat vagy nagyon szép állapotut az irjon nekem a: hegyidavid00@freemail.hu-cimre.

Előre is nagyon köszi a segitséget!

NAGYON FONTOS LENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Jó gyerek a Bandi!

Lalkiismeretesen dolgozik, ha nem sürgetik, és nem áll sorban a következő pár autó...

Az alap telifényt nekem szépen megcsinálta, a javítás valahogy már nem sikerült annyira...

De lesz nemsoká egy újabb projektje, javítás terén...majd ha lesz rá zsetonom...

:blush:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitséget kérnék mindenkitől aki tud!!!!!!!!!!!!

astra gsi-hez keresek lökhárítót,motorháztetőt,jobb-és bal első sárvédőket,homlokfalat és bal fényszorót minél olcsobban!!!! Aki tud esetleg ujjat vagy nagyon szép állapotut az irjon nekem a: hegyidavid00@freemail.hu-cimre.

Előre is nagyon köszi a segitséget!

NAGYON FONTOS LENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van egy gyári géptetőm...kell hozzá a beömlő is?

meg van gyári szigetelés is hozzá...minden ár függvénye... :D ja és nagyon szép állapotú... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Jó gyerek a Bandi!

Lalkiismeretesen dolgozik, ha nem sürgetik, és nem áll sorban a következő pár autó...

Az alap telifényt nekem szépen megcsinálta, a javítás valahogy már nem sikerült annyira...

De lesz nemsoká egy újabb projektje, javítás terén...majd ha lesz rá zsetonom...

:blush:

már fóton dolgozik,esküdött hogy jó anyagokkal lassan és nem kapkodva dolgozik.

Link to comment
Megosztás:

Jó gyerek a Bandi!

Lalkiismeretesen dolgozik, ha nem sürgetik, és nem áll sorban a következő pár autó...

Az alap telifényt nekem szépen megcsinálta, a javítás valahogy már nem sikerült annyira...

De lesz nemsoká egy újabb projektje, javítás terén...majd ha lesz rá zsetonom...

:blush:

stipi-stopi fekete-kék :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Van egy gyári géptetőm...kell hozzá a beömlő is?

meg van gyári szigetelés is hozzá...minden ár függvénye... :D ja és nagyon szép állapotú... :blush:

Édekelne a dolog... meg tudnám nézni esetleg valahol holnap a nap folyamán?

Igazábol a beömlőm az még épp:)

Link to comment
Megosztás:

Édekelne a dolog... meg tudnám nézni esetleg valahol holnap a nap folyamán?

Igazábol a beömlőm az még épp:)

van egybe Gsi ugyanott eladó, 5milla kp és akkor el is vihetetd talán, bár erre nem esküdnék meg:lol: :blush:

(felni motor és ülés nélkül értendö természetesen)

Link to comment
Megosztás:

Jó gyerek a Bandi!

Lalkiismeretesen dolgozik, ha nem sürgetik, és nem áll sorban a következő pár autó...

Az alap telifényt nekem szépen megcsinálta, a javítás valahogy már nem sikerült annyira...

De lesz nemsoká egy újabb projektje, javítás terén...majd ha lesz rá zsetonom...

:blush:

0620/918-15-85

Neki 100, hogy van.Frankó kis cucc............ :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.