Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ahol agazdagság ott van a tunning is!!! :lol:

Készülj arövid váltóra is csoki mert lassan neked adom :blush: :D

Nekem a komplett lakat és fény nem fog annyiba kerülni mint neked a solex :P Akkor hol is van a nagy gazdagság :lol: :lol: ;)

Németország után ki is fogom cserélni.Köszi csoki :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az RH felni központosítója 56,6 az opelé meg 56.5.A kérdés az lenne hogy ez a kis eltérés miatt rázhat e a kormány? :blush:

Még mindig csak azt tom mondani h nekem 0-200km/h között nem rázott de Diny is vezette és őt is megkérdezheted.... ;)

Mostani Ronal viszont eléggé ráz......... :D

Link to comment
Megosztás:

Még mindig csak azt tom mondani h nekem 0-200km/h között nem rázott de Diny is vezette és őt is megkérdezheted.... :D

Mostani Ronal viszont eléggé ráz......... :blush:

Elhiszem,de én fordítva tettem fel a kerekeket.Ami neked elöl volt nekem az ment hátra,a hátsók meg elöre.Holnap ha lesz időm elmegyek és kicentíroztatom

Link to comment
Megosztás:

Amiatt nem rázhat, mert a központosítónak semmi jelentösége nincs, azon kívül, hogy könnyebb felrakni a kereket.

A központosítónak pont abban van szerepe, hogy a kerék felrakásnál központosan húzzák

rá a csavarok a kereket az agyra. Mert simán a csavarok nem mindig képesek erre (ez már sok éves

tapasztalat nálunk is az astránál).

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen! Mármint az elöző kérdésedre vissza térve. Gumisnál voltál már megnézni, hogy üt e a felni egyáltalán?

szerintem meg nem

mivel az 56,5 és az 56,6 ugyanaz, 2x féltized milimétert meg elvisz a rozsda, meg zsír, meg rézspray, meg ilyenek, ami az agyon van

ha 57,1-es gyűrű lenne fent (VW), azt se éreznéd

Link to comment
Megosztás:

Amiatt nem rázhat, mert a központosítónak semmi jelentösége nincs, azon kívül, hogy könnyebb felrakni a kereket.

Ha ráz, akkor a felnivel lesz gond, vagy csak újra kell centírozni. Nálam se rázott még... :blush:

István szerintem a tehermentesítőre gondol mint központosító. Szóval rázhat. Legalábbis BMW futóműve igen érzékeny arra hogy mennyire tér el a felni ET száma a gyáritól ill. a tehermentesítő is befolyásolja olyan módon mintha ütne a felni. Történt ugyan is, hogy nem akartam téli gumival menni egy hosszabb útra amikor megvettem (még nem volt nyári gumim) és kaptam kölcsön egy e39-es alu kereket (hibátlan) ami et20 volt és a tehermentesítő része nagyobb volt az e46-nál. Ez a combó azt eredményezte , hogy olyan érzésem volt már 80km/h-nál mintha 8-as lenne a felniben. Én csak ezért írtam amit, de lehet én vagyok a hülye és nem értek hozzá. Bocsika. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.