Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pénteken mikor jöttünk haza akkor is lemaradtál mindig az M3 mellett,pedig ha jól rajtoltál volna legalább neked lett volna esélyed

Miután lekanyarodtál volt egy kerszteződés ahol piros volt. Ott a villamos lámpáját néztem és amikor annak sárga lett akkor feltettem 5500-re és 2 mp mulva nekünk is zöld lett. Akkor le tudtam nyomni. De ott is csúnyán utolért 3ban.

Ez az indulás tényleg necc, 5500ön meg nem tarthatom fél percen keresztül... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hétfőn viszem az első lököst műanyagoshoz, mert a télen a egy patka lehúzta letolatáskor.

Ki lesz vágva a közepe és a ködlámpa helyek el lesznek tünteve, meg apróbb javítások.

A kérdésem az lenne vagyis a véleményetekre lennék kíváncsi, meg lehet e oldani azt hogy a lököst és a hűtőmaszkot egybe hegeszteni mint a Mattig féle lökösnél. Elegem van a hülye hézagokből és ha már ráköltök erre akkor legyen normálosan megcsinálva, vagyis úgy álljon ahogy gyárilag kell.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hétfőn viszem az első lököst műanyagoshoz, mert a télen a egy patka lehúzta letolatáskor.

Ki lesz vágva a közepe és a ködlámpa helyek el lesznek tünteve, meg apróbb javítások.

A kérdésem az lenne vagyis a véleményetekre lennék kíváncsi, meg lehet e oldani azt hogy a lököst és a hűtőmaszkot egybe hegeszteni mint a Mattig féle lökösnél. Elegem van a hülye hézagokből és ha már ráköltök erre akkor legyen normálosan megcsinálva, vagyis úgy álljon ahogy gyárilag kell.

Seva. Persze ,hogy össze lehet de én azt javasolnám h ugy müanagozátok össze hogy rajta van az auton és csak utána hegeszétek le mindenhol. Nehogy elálljon miután felrakod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.