Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezek a fordulatszámok nagyjából minden hidrotőkés autóra igazak, vagy csak c20xe specifikusak?

Pl: egy vti-ben nincs hidrotőke?

A vti teljesen más megoldású motor, arról hallhattál a Havassy előadáson is érintőlegesen. :blush:

Az 1.5 vtec-et ismerem behatóbban, abban nincs hidrotőke, 80000km-ként kell állítani a szelephézagot,

és csak egy vezérműtengely van a 16 szelepre.

Ha kis eltéréssel is, de általában ezek az adatok igazak a többi átlagos hidrotőkés motorra

a 90-es évekből.

Link to comment
Megosztás:

A vti teljesen más megoldású motor, arról hallhattál a Havassy előadáson is érintőlegesen. :blush:

Az 1.5 vtec-et ismerem behatóbban, abban nincs hidrotőke, 80000km-ként kell állítani a szelephézagot,

és csak egy vezérműtengely van a 16 szelepre.

Ha kis eltéréssel is, de általában ezek az adatok igazak a többi átlagos hidrotőkés motorra

a 90-es évekből.

Ok.

Link to comment
Megosztás:

Test megy a hf-től a generátorhoz,és a kasztni meg a váltó között van még,ezek gyári helyek,meg még az akksi testről húztunk egyet a hf oldalához ezt Albert GSI-jéről lestem,van gyári menet minden...

Amikor kiálltam már nem volt semmi töltésem le is állt a Kadett, de, hogy utánna miért nem indult amikor meghúztuk a szíjat meg mitől volt ugyanolyan szar,na ezt nem tudom...előtte hibátlanul működött...

Milyen generátor van rajta?Delco vagy bosch?

A delcot kenem vágom már felújításra! :blush:

Link to comment
Megosztás:

változott a képlet...elméletileg találtam műszert de ha valaki elmesélné merre leljük pontosan a c20xe-ben a "mérőpontot" azt megköszönném...egy képnek meg egyenesen örülnék :D

Hejhó!

Olajnyomást szeretnék méretni... tud valaki segíteni? műhelyte ajánlani vagy esetleg műszere van?

Hálás lennék érte... :blush:

Link to comment
Megosztás:

változott a képlet...elméletileg találtam műszert de ha valaki elmesélné merre leljük pontosan a c20xe-ben a "mérőpontot" azt megköszönném...egy képnek meg egyenesen örülnék :D

Milyen műszert találtál?

Amúgy ma este kihoztuk a versenyautót a műhelyből. Most nem kellett trakesz, lendületből kijöttem vele

a mocsárból. ;) Megvannak az idei első ralis élmények :blush:

Link to comment
Megosztás:

tök jó, tudod mennyi leszorító erőt fejt ki kéccáz fölött monjuk egy Hungárija-Kerepesi sarkán...... :blush: :D ;)

még állít6ó is elképzelem ahogy a csóka beleélte magát h ér az vmit......áááá öszinte részvétem!

Már hogy a manóba ne érne... ha kombinálod egy piros neonnal az ugy kb 5-8LE, világitós dobokockával 10is lehet, de akkor már ajánlott a zebracsikos üléshuzat is. Van egy oldal ahol minden ilyesmi pontosan le van irva:www.kokánytunying.hu...

Link to comment
Megosztás:

felhívott a szerelő haver hogy találtak/vettek a műhelybe szoval csak vigyem az autót el hozzá....tehát nem láttam még magát a mérőt...

mennyi is volt a normál nyomás amint mondtál Gabi?

Kösz Tom az útmutatót ;)

Milyen műszert találtál?

Amúgy ma este kihoztuk a versenyautót a műhelyből. Most nem kellett trakesz, lendületből kijöttem vele

a mocsárból. :D Megvannak az idei első ralis élmények :blush:

Link to comment
Megosztás:

felhívott a szerelő haver hogy találtak/vettek a műhelybe szoval csak vigyem az autót el hozzá....tehát nem láttam még magát a mérőt...

mennyi is volt a normál nyomás amint mondtál Gabi?

Kösz Tom az útmutatót :blush:

Nincs mit bár írtam nem bizti. Ha megvan akkor jelezd már lécccci, hogy hol van pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.