Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anno itt Kméten bukott be az újautó értékesítő emberke a 90'-es évek közepén.Akkor ugyanis mifelénk elég sok Audi/VW tűnt el.

CSak 1X egy nem itt vásárolt Audit a tulaja máshová vitt garis szervízre, és ott megtalálták a másolt kulcsot a váltószoknya alatt.

Aztán elindult a görgeteg....... :D

De mondjááátok már meg, hogy mi a tökömnek kell ehhez a kulcsot eldugni az autóban... :blush:

Link to comment
Megosztás:

az nem én voltam :lol:

köszönöm de sem a kábelkötöző, sem a pillanatragasztó, sem a Pifta féle fehér ragasztószalag nem jó megoldás :lol:

viszont megprobáltam bedugni a fejem amennyire befér és ahogy láttam nincs rozsda sehol :lol:

nagyon tetszik ez a hátsó lámpa, 4 napja hátulrol nyitom, hogy lássam villanni :D

Khm.......... :blush: :P

Ebként ém is nagyon szerettem, főleg azt, hogy normálisan látszódott még tűző napfényben is az irányjelzőm.A tolatólámpa meg egyenesen ddurva volt.Mint ha hátra is kapcsoltam volna egy tompítottat. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

De mondjááátok már meg, hogy mi a tökömnek kell ehhez a kulcsot eldugni az autóban... :D

Pl. nem kellett xarozni az indításával, mert mandró ajtót kinyitotta, előtte riasztót folyékony hidrogénnel befújták, az megfagyott, egy mukk, annyi nem jött ki belőle, aki kinyitotta a verdát az kikapcsolta a riasztót, váltószoknya feltép, és mááár ott is volt a helyzet kulcsa.Mire a tulaj észrevette, az autója vagy a Szerb határ felé ment ki egészben a beépített vámosokkal, v. pedig 3-4 óra leforgása alatt szétszedődött, és teljesen "hivatalos" papírokkal úton volt Németország felé, mint alkatrész...... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ez így okés persze...de miért nem kulccsal a kezében megy oda az ipse...még keresgeti a kulcsot itt ott...miközben, csak fogja benyúl a zsebéből, kinyit indít elmegy...ennyi...szóval ez így hülyeség... :D

Ezt a dolgot egy olyan katonatársamtól tudom, aki hogyismondjam..............benne volt a pörgésben.Neki volt feladata kinyitni az autót. :blush: De én ilyet nem mondtam ugye......... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez így okés persze...de miért nem kulccsal a kezében megy oda az ipse...még keresgeti a kulcsot itt ott...miközben, csak fogja benyúl a zsebéből, kinyit indít elmegy...ennyi...szóval ez így hülyeség... :blush:

Ha elég nagyban csinálták, akkor nem kellett több tíz kulccsal szaladgálni állandóan, hanem csak volt egy listája a rendszámokról amiben volt kulcs. Lehet nem is készültek egy-egy autóra, hanem csak ha úgy jött ki akkor elkötöttek egyet. Meg ha esetleg körözték is az illetőt, akkor terhelő lett volna ha találnak nála pár kulcsot, így meg tiszta maradhatott. Talán.

Link to comment
Megosztás:

Na ezért ######ság ez így ahogy van...ha adott a kulcs, akkor miért rejtik el még a kocsin belül...mert még kívül sem értem, de hogy belül... :D :blush: ;)

A kocsin belüli elrejtést én sem értem, de sokmindent bele lehet gondolni. Pl egy letört tükörre talán felfigyelnének stb...

De mint mondtam, ha nem készülnek minden kocsira külön akkor sokkal egyszerűbb így. Gondolj bele ha van 20 audi kulcs a zsebedben és meglátsz egyet amihez tudod hogy van kulcs. Végigpittyeged mindet? Vagy egyszerűbb tükröt letörni és már távozni is. A letörést pedig lehet álcázni is. (véletlen nekimenni egy másik kocsival, stb..)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem hiába nem működött ez a rendszer sokáig. :blush:

Egyszerűbb lett volna egy "főnök", akinél a begyűjtött kulcsok vannak, és az

emberét kiszalasztotta volna címre azzal az egy adott kulccsal az autóért...

De úgy figyletetni kellett volna az x autót. Mivan ha egy hétig ki se áll a fele a garázsból? Egy autót figyeltetni akár feltűnő is lehet. Ha meg mégis meglátták volna, akkor szólnak a főnöknek hogy szaladjon a kulccsal?

Spontán sokkal egyszerűbb. Ha meg szétszedik az autót, akkor nem számít a letört tükör vagy a betört ablak.

Link to comment
Megosztás:

Ha el akarják lopni az autót, akkor mindenképpen figyelik előtte. Nem nehéz...

Pár napot meg tudnak várni gondolom ha annyira nem sürgős nekik a beépített kulccsal sem. :blush:

Lehet. Én is csak találgatok, de szerintem mindenképp van ráció az elrejtésben is.

Nyilván ha csak 1-1 autóval csinálták, akkor semmi értelme, de ha több 10 vagy akár 100 darabos tételben, akkor elgondolkodtató.

Link to comment
Megosztás:

:D

Ennek pont olyan hangja van mint a tiednek ;)

2: ahogy néztem a videón, és láttam a sok dobozt stb, azon gondolkodtam milyen gáz már.. lekergetik őket az útról, és ha kezdők vagy valami, még esetleg túlhajszolják a kocsijukat és lásd a végét... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.