Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nehezen döcögök rajta, néha pofára is esek... :D

c'est la vie.

de komolyan mondom evvel a gsivel jó nagy fába vágtam a fejszém.....

soha nem gondoltam volna,h ennyi ídő+munka és még mindig semmi látszatja ráadásul 1 stabill pont van most a vason: az emelő ami kesstől van :P

Link to comment
Megosztás:

igen valószínűleg mint Ali G videóban 30al

mind1ikünk erről híres :D

de mondjuk azzal vigasztalom magam néha napján, mikor érzem,h depi győzne,h ha az ucssó 2 akcióm nem sikerül hivatalból elintézni akkor még máfél évig nem lenne jogsim, tehát még így is jó vagyok

2 nagy suxx van amitől félek

1.vas kész nagyon raj első napokban traffi amit már nem tudok elintézni -# game over

2.elző autóim nem 1x akarták vinnni ráadásul el, nem is folytatom, mert horror csak 10 után :P

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenki, lehet eladnám a vsasamat (omega mv6 a következő)csak nem tudom mit kérjek érte, a véleményeteket kérem és persze ha érdekelne valakit az is írhatna(REDLINE??),megtekinthető képek , itt :http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=867

szia pizo! :D

rég jártál erre :P

tetszik az auto menjünk át pü-be alkudozni

ha sokáig nem irogatok agyon lettem ütve a pofátlanságomért :D

Link to comment
Megosztás:

muszáj, kell a lóvé, meg nyárra gyűjtöm vadul a szabadnapokat, és akkor majd egyszer kétszer hosszabb időre is lelépek bentről... :wink:

kira!

én amióta dolgozom mindig nemes 1szerűséggel kiveszem augusztust

1 hátulütője van és az a szetember ami oly au-gusztustalan tud lenni 1 hó pélólógatás után....

Link to comment
Megosztás:

Én ezért megyek többször 2 hétre... :wink:

Egy kis pihi, aztán egy kis meló...és így állat a nyár.. :wink:

Pl Júli közepétől haverokkal balcsi, aztán feljövök Megcsinálom a szállodában a Forma 1 hétvégét, mert az rumlis...és utána megyek is vissza Akaliba...na meg persze felmarkolok közben egy kis lóvét... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na felhívtam a lakatos gyereket aki az RS tunyingnak is csinálja az autóit, ő csinálja Hernád tomi dolgait is...

50e -t mondott a két ív kihúzására, dobbetétet is feljebb kell vinni, visszaalvázvédőzni...

ebben benne van minden anyag, munkadíj... :roll: hát skubiztam egy darabig... :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.