Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hallottátok ezt?

Rene, egy német Astra Gsi-s srác 5 év munkájával, összes szabadidejével, iszonyú pénz ráköltéssel épített egy C20LET GSi-t. Tavaly körbekarcolták a kasznit, ezért úgy döntött, hogy idén újra fényezi a kocsit és további módosításokat is csinálnak. Nemrég viszont betörtek hozzájuk, elvitték a vadi újra felújított LET motort, az alufelniket, hifit, meg egy csomó cuccot. A kár kb. 10,000 euro. A patkány banda még poroltóval mindent össze is fújt, hogy ne lehessen nyomokat rögzíteni... :unsure:

Valószínüleg egy álom végetért... :huh:

Ilyen volt :

rene_06.jpg

astra060019.jpg

nflash11.jpg

Ez maradt :

rene_10.jpg

rene_11.jpg

Link to comment
Megosztás:

Zorro!

Igen én hallottam róla, olvastam kinti fórumon...Coupeval még beszéltünk is róla...

Hát ezért érdemes élni... :unsure:

Nekem az az elméletem, hogy valami oka azért csak van.

Ha tudja valaki, hogy mennyire fontos neki az autó, akkor ez egy elég korrekt bosszú mód... :huh:

De akkoris nagyon gáz... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom hogy ha kétszer kiküldik és nem veszed át az olyan mintha átvetted volna :unsure:

Perben ilyen nincs. Max a posta tudja be így. Perben bizonyítani kell, hogy eljutott az emberhez

az értesítő. Egyébként most így utólag kiderült, nekem sem ajánlottan küldték, anyám rosszul

emlékezett, de most már megnézte. Szal minden irányból esélytelen, hogy engem így meg

tudjanak most sarcolni. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy Tom mit ért a "valami oka azért csak van" mondaton.

Azt hogy mondjuk tartozik valakinek, vagy hasonló fajsúlyú dolog.

Ilyen kárt általában csak pénzért szoktak okozni. Vagy egyes elmaradott helyeken nőkért. :huh:

SZERINTEM. (hisz semmit nem tudok erről a dolgoról, csak amit itt olvastam... :unsure: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.