Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszönöm az ötletet, a szerelő haver akinél az autóm van most(mellesleg betörtek éjszaka hozzájuk , feltörték a széfet is! de hálistennek nem vitték el az autóm se a kulcsát/forgalmiját...) is mondta hogy ők is ezt a szerelőt ismerik és járnak hozzá de ilyen 10-15 ft is lehet a bütykölés... :unsure:

Lacee!

Lehet a tankszintjelző műszert cserélni külön, ha nem sikerül megjavítani. Egy hasonló órából át lehet rakni.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az ötletet, a szerelő haver akinél az autóm van most(mellesleg betörtek éjszaka hozzájuk , feltörték a széfet is! de hálistennek nem vitték el az autóm se a kulcsát/forgalmiját...) is mondta hogy ők is ezt a szerelőt ismerik és járnak hozzá de ilyen 10-15 ft is lehet a bütykölés... :unsure:

Tán egyszerűbb lenne egy másik műszerfalat szerezni.

Link to comment
Megosztás:

elég nekem csak a műszeregység csere a műszerfal maradhat :huh:

nem tudom mennyibe kerül egy új de lehet rákérdezek Dinynél akkor erre is...bár ha minden igaz nekem vlmi trükkös műszeregységem van...tovább skálázott és emlékeim szerint nem 'beakasztomahuzaltbowdentmittonén' -es hanem van 2 csati amit bedux oszt jóvan... :unsure:

Tán egyszerűbb lenne egy másik műszerfalat szerezni.
Link to comment
Megosztás:

elég nekem csak a műszeregység csere a műszerfal maradhat :huh:

nem tudom mennyibe kerül egy új de lehet rákérdezek Dinynél akkor erre is...bár ha minden igaz nekem vlmi trükkös műszeregységem van...tovább skálázott és emlékeim szerint nem 'beakasztomahuzaltbowdentmittonén' -es hanem van 2 csati amit bedux oszt jóvan... :unsure:

Jogos :lol:

Bár nem érdemes elaprózni, vegyél műszerfalat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég ha csak a tankszintjelző műszer van cserélve. Azt külön ki lehet venni belőle. :huh:

Tavaly,amikor a töltésvisszajelző izzóm kiégett félóráig gyüjtöttem a lelkierőt,hogy kiszedjem a müszerfalat egy rohadt izzó miatt!

Már becsukott szemmel is menne,annyiszor szedtem már szét! :unsure: Hol ezért,hol azért!

Most a középkonzolban égtek ki az izzók,hétvégén beledesítem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.