Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát csak nem bírja a 9X16-ot.... :wink:

Kess! Az Örsnél az IKEA????

Mert mindjárt arra járok... :wink:

jaja ott, de már megcsináltam és a napfénytetőmoci is müxik végre 8)

pista

szombaton megyek a pécsi talira és említettek a csávók abban a topicban vmi sapkákat...elvigyem nekik???

mert akkor max összefuthatnánk holnap a 3.kerben és leviszem nekik pécsre :wink:

Link to comment
Megosztás:

És ki a vezérünk? Mert ez még nem került szóba.

Végülis csak annyit írtam gepárdéknak, hogy naon kevesen leszünk és ráadásul még rossz időt is mondott :D És írtam neki, hogy ha nme tudnának lejönni nem haragszunk meg, és ez mindenkire vonatkozik.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem a C20XE verő C20NE sötétkék volt :P

Anti mi törpént már megint? Ívek elfáradtak?! Ejjjj.....úgy látom a hullámok összecsapnak mostanság a fejed felett :D

jaja.. vmi sötét vas volt.. nem kicsit dúrva.. de abban azért komoly tuning volt.. akkora v.tengely pl, hogy allig volt alapjárata..

Meg chip chip... emlékszem.. én már rég elváltottam, amikor ö még vigan nyomta neki...

Az nagyon kihegyezett gép volt...kaptam is tőle vagy 3autót...

Pedig akkor még jól ment a vas.

Uhuhu...

Tény hogy eléggé egyben van a vas, de azért érezni rajta a változást.

Pl. vmiért torpan, nem húz annyira lentröl mint régen.. nem ugrik ugy..

Ezt iq is igazolhatja.. ha már pörög, akkor nincs akkora gáz.

Ha kicsit meghajtom, 140-150 fölött szinte folyamatosan pilácsol a mocikontrol lámpa..

Hangosodik a motor, bár ez lehet a 10ezres olaj miatt van.

A váltó.. pontosabban a kuplung... már kafán daráló hangja kezd lenni..(kinyomócsapágy)..

Vmi nyöszörög elöl... (talán csak szillentek)

Vminek ütemes csillingelő fémeg hangja is van. olyan klattyogó.. mintha mondjuk a fékbetétet vinné magával a tárcsa majd néha visza vissza esne, de nem onnan jön.. (még nem tom honnan)

Szóval sok kis apróság.. amit én érzek a 1.5 évvel ezelötti állapothoz képest..

Jah,meg most a törött rugó.. akkor kipuff is lukas megint vhol.. lassan tényleg kuka, de ez a legkevesebb...

Asszem hirtelen ennyi :D

Link to comment
Megosztás:

Na megvettem ezeket:

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=5629

Tegnap felpróbáltuk, és hátul szépen ráült az ívekre... :roll:

Úgyhogy most ívcsere biznisz, meg eladó a mocitetőm is, ha valaki tud rá vevőt, toldással együtt..(berakom majd az eladó cuccok közé is...)

beömlők nélkül... :roll:

Üdv.: Atommanó

végül mégse 15ös lett?

befér hátra a 9colos??

vihetnénk együtt csináltatni a szélesítést hátha adnak kedvezményt :D :wink:

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy befér, de szépen fexik az ív a gumin, vagy 3 centvel kiljebb van, mint a kasztni... :roll:

Én S-o-s csináltatom a szélesítést, húsvét után rögtön... :wink:

Tudsz esetleg valakit aki megcsinálja???

Üdv.: Atommanó

nem, ezért kérdeztelek én is téged....

nem lehetne eltolni fizu utánra?? azaz jövőhét utáni hétre, mert akkor én is vinném persze ha találunk vmi jó lakatost aki tuggya micsinál....

bár nekem az a legnagyobb problémám, hogy nincs még meg a gumi a felnire, ezért nemtom berakni, hogy mennyire áll ki, de max megcsinálják úgy, mint neked és akkor tuti elfér nekem is :D

vagy gyorsan szerzek 2db 215/40R16os gummát

egyébként te anyagában akarod szélesíttetni??

és elöl hogy fér el az ET20??? mert nekem az ET35 is elég gázos lesz szvsz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.