Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát arról, hogy gyorsulgattunk a Hungárián, és a belső sávban állt egy ilyen fekete jeep...

Tom szépen arrébb ment egy sávval, hogy odaférjek én is...ergo kikerültük, hogy ne tartson fel minket a gyorsulásnál...

Na vadul nézzük a lámpát, sárga...és hopp...kaptunk vagy 5 autót a Jeeptől... :huh: :unsure:

Nem hittük el...na mondom, nem baj, majd fennt megfogjuk...aha...mint amit kötélen húztak...

Ha sikerült elkapnom a rajtot, akkor 1X sikerült 1-1 et mennem vele, de egyébként csúnyán gyalázott...mind e közben, mi drukkoltunk, hogy ne essen szét, ők meg gondolom vége lett a színháznak...csinin felöltözve, konferenciabeszélgettek közben a házinénivel, hogy jól vannak e a gyerekek, meg DVD-ztek közben...a csajszi a jobb 1-ben meg reszelte a körmét közben...

Hát jó darabig nem tértem magamhoz... :lol:

Hihihi.. nah ezt tök jól leírtad.. el is képzeltem :lol: "Mókás" lehetett.. kár hogy nem voltunk. Bár asszem ehez 20x optikai zoomos kamere kellett volna, nem az én kis fényképezőm..

(Csak ennyire maradtunk volna le szvsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy GSi ülés ér ennyit ? kicsit nagyon unom az ülés szendvedésemet csak ez meg nem annyira passzol a kocsi stílusához.... :unsure:

annyira nem ütne el mert a gsi ülés még nem kagyló csak van némi oldaltartása is :lol:

az, hogy mennyit ér az attól függ mennyire hibátlanul, kiemelkedóen és uólérhetetlenül jó állapotú :lol:

jók a kommentek a hirdetésben: "ha vw-audi ülés akkor érdekel!" :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

A felni a lényeg.Vélemény?

caravantuning109.jpg

Na meg ha Sárga eldönti hogy elakarja adni vagy sem :unsure: meg hogy Én mit akarok :huh:

Azt hiszem holnap le fogom szedni a kartervédőt,mert hiába rakok a csavarok alá alátétet akkor is beleér a leömlőbe és k@rvára idegesít.Meglátom milyen anélkül autózni,de végülis Antinak se lett tőle semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.