Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez mikor volt???

Csak hogy várjam e vissza...

Na már temetik is a turbót... :lol:

57es hibakód. Szerintem fentakadt az alapjárati moci és áll 1500ön a mutató és locsolja rá a benyát...

Holnap hívom Dinit, hogy van-e neki alapjárati mocija jó áron (isten fizesse meg... :lol: ) és aztán a csere után kiderül. :unsure:

Menet közben semmi gond, hálistennek, a csak lámpánál néha. Dehát egy turbó sohasem áll... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a felnis embert.Közölte hogy nincs felni...Az egészben az bosszant a legjobban hogy ezalatt az 1 hónap alatt lemaradtam egy pár jó vételről :unsure: .Azért adtam a fickónak egy minuszt.Remélem örülni fog neki :lol:

Írj a vaterának is.

Csak pár sort. Szerintem. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Írt egy szép emailt,amire válaszoltamneki.Leírtam mi a véleményem az egészről.Ha válaszól és akkor is köcsögösködik akkor lehet írok az adminoknak.Amúgy megtaláltam iwiw-n egy 40 kilós kisgyerek,de németországban és....

Küld el az egészet az adminoknak is Szeritnem mostanában nagyon komolyan veszik az ilyet.

Meg azt is hogy milyen prosztó módon regált.

Link to comment
Megosztás:

Ha veszel valami ilyesmit nyugi elég jól meg van csinálva és nem lesz belőle akvárium.A vizet sem engedi be a lámpa és a kasztni között.

nyugodt vagyok mint egy fahattyú :lol: de emlékszem, hogy a Tomi is akváriumozott az övével, aztec is mintha szivott volna a régivel és érdekelt volna, hogy ezzel a Clean-al is számítsak e ilyenre...

egyébként nagyonmegtetszett ez a lámpa :huh: :lol:

A McRae-s videóban azt nem értem, hogyan lehet ilyen nagyon csunya aranyszínűre fényezni egy autót :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nah történés. A múltkoriban lehet emlitettem, hogy kicsit odaért valami egy hülye nyomvájúhoz egy buszmegállóban.

Akkor nem láttam semmi problemát.

Múlt pénteken mikor jöttünk hazafelé, úgy hallottam mintha kifújna a tűzkarikánál a kipuffom.

Ma voltam Janóéknál. oooóó.. bocsi, Dinamit Kipuffnál :huh: erre kiderült hogy a leömlőm repedt meg ahol a 2-1be megy.. :unsure:

Valszeg azt ütöttem oda. :lol:

Na de jól meghegesztették nekem.. szerencsére nem volt nagy repedés..

másik. Gabi, ez az amit mondtál igaz? Pro-Tec:

28389911.jpg

Teli tankba mehet az egész ugyi?

Link to comment
Megosztás:

nyugodt vagyok mint egy fahattyú :lol: de emlékszem, hogy a Tomi is akváriumozott az övével, aztec is mintha szivott volna a régivel és érdekelt volna, hogy ezzel a Clean-al is számítsak e ilyenre...

egyébként nagyonmegtetszett ez a lámpa :unsure: :huh:

Nekem sosem volt aquvárium a hátsólámpámban! :lol: Egyébként meg ha nagyom akarsz ilyen piros fehér lámpát várj egy kicsit (kb 2 - 3 hónap) és lehet lesz valami. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.