Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekünk a gyári g astra hátsó lámpában van ödönke(beépített döglött légy) nemtudom hogy került bele de az autó maga 'törésmentes' szóval így jött ki a gyárból :unsure:

ez ám a tuning :lol:

Égőnyíláson is bemehet. :huh:

Coupe! Nem semmi ez a vaterás pöcs. Meg kéne nézni, van-e valami bejelentési lehetőség a vaterás csapathoz inkorrekt személyre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A 9.5-re felmegy a 215...ez nem kérdés...

ha a 9 re felhúzzák a 195-öt... :unsure:

...hát a "gumiskrisztián" :huh: képtelen volt felfújni rajta a 225-öst... próbálta de nem ment. Lehet, h ő a béna, de néztem és tényleg meg kell vele kűzdeni annak aki egyáltalán képes rá feltenni.

Link to comment
Megosztás:

http://www.euroring.hu/euroring.php?lang=h...p=2&nap2=17

Erről tud valaki valamit?

Ingyen be lehet menni?

Közben megtaláltam a hírek közt. :unsure:

"A nagy sikerre való tekintettel a hétvégén is várjuk az autózni, motorozni, gokartozni vágyókat az Euro-Ringen. Szombaton mindenki számára nyitott a pálya, vasárnap pedig az autósok és motorosok élvezhetik a száguldást."

Link to comment
Megosztás:

Őőőő asszem oan helyen van ahova nem fér be csak mikor illesztik össze a búrát...de majd lefényképelem aztán meglássátok vala :huh:

Égőnyíláson is bemehet. :unsure:

Coupe! Nem semmi ez a vaterás pöcs. Meg kéne nézni, van-e valami bejelentési lehetőség a vaterás csapathoz inkorrekt személyre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ajánlom mindenkinek ezt a pályát. :lol:

Én már köröztem rajta, és nagyon élvezetes, technikás. :huh:

A gumik és a fékek viszont sokat amortizálódnak, erre mindenki legyen tekintettel! :unsure:

Gumijaim amúgy sem akarnak kopni, pedig már két nyarat lehúztak. :lol:

Valakit nem érdekel rajtam kívül? Én minden bizonnyal lenézek. Normál körülmények közt ugyebár 6000-ért van az 1 órás időszak. Ez meg azért csak ingyen lenne. Csak ne essen semmi.

Link to comment
Megosztás:

És ez csak most van, vagy lesz még márciusban is?

Csak mert lassan összeáll a kép a Corsával és látom, hogy egyre több meló lesz vele. :unsure:

Egész évben van. De nyílt nap nincs máskorra jelölve a naptárban.

Autó:

Teljes nap: 20 000.- Ft

Délelőtt: 10 000.- Ft

Délután: 12 000.- Ft

1 óra: 6 000.- Ft

Esti: 8 000.- Ft

Teljes nap: 9-18 h-ig

Délelőtt: 9-12:30 h-ig

Délután: 13:30-18 h-ig

1 óra: 17-18 h-ig

Este: 17:30-19:30 h-ig (05.15-től 09.15-ig)

Link to comment
Megosztás:

Színtől is függ. A tiéden nagyon jól mutat, de mondjuk fehér autón nem biztos hogy jobb lenne mint egy gyári gsié.

Volt abbol az MTS-ből fehér is, de csak ha le nem lopom a Dinyéről akkor már nem valószínű, hogy tudok szerezni....állítólag már nemgyártják :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Volt abbol az MTS-ből fehér is, de csak ha le nem lopom a Dinyéről akkor már nem valószínű, hogy tudok szerezni....állítólag már nemgyártják :huh:

Igen Redi nekem olyan van. :unsure: Ha veszel valami ilyesmit nyugi elég jól meg van csinálva és nem lesz belőle akvárium.A vizet sem engedi be a lámpa és a kasztni között.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.