Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

őszintén szólva beremegett a kezem....még ha az egész motorja ugy kaki ahogy van akkor is maradna egy csomo pénzem :D ...de valszeg c20ne ez is....de egyre kevésbé látok értelmet abban, hogy várjak egy 16v-re....időm ugyse lesz keresni

lof@sz....

de nekem akkor is nagyon teccik így ahogyan van olyan szerelem első látásra hangulata van....

az ár az ami elbizonytalanít jelen esetben...

Link to comment
Megosztás:

őszintén szólva beremegett a kezem....még ha az egész motorja ugy kaki ahogy van akkor is maradna egy csomo pénzem :D ...de valszeg c20ne ez is....de egyre kevésbé látok értelmet abban, hogy várjak egy 16v-re....időm ugyse lesz keresni

lof@sz....

Viszont érdekes, hogy nincs a feszereltségben az ABS.Nem volt széria?Vagy miamanó! :shock:

Link to comment
Megosztás:

őszintén szólva beremegett a kezem....még ha az egész motorja ugy kaki ahogy van akkor is maradna egy csomo pénzem :D ...de valszeg c20ne ez is....de egyre kevésbé látok értelmet abban, hogy várjak egy 16v-re....időm ugyse lesz keresni

lof@sz....

Jó lesz ez! C20NE moci halomban van 20-40ezer között:)) Később rakhatsz bele C20XE-t vagy csak hengerfejet cserélsz a szép szelepfödő miatt:))

Amijé oda vagy bazz:)) Ja és nem piros:))

Link to comment
Megosztás:

Jobb hátsó ív+tankbeömlő nekem is gáz :D Tényleg tudtok mondani jó és ócsó latyakost meg fényezőt ahová elvihetném egy kis reparálásra a kocsim? :wink:

Inkább jóhoz vidd ne occsóhoz....

Én ajánlani nem tudok, mert nekem ismeretségből csinálták és hát mit mondjak a tankbetöltő résznél egyedi folt kellett.... olyan rohadt volt a drága:)))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.