Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jocipapa megvette a felnit de sötétben nézte meg. másnap rádöbbent, h szarrá van padkázva. asszem innen van a kölcsönös utállat az eladó és a vevő között

Mondjuk ezen még fotón is látszódik, hogy szarrá van padkázva, meg írta is a srác... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

mikor hogy....10-30 másdpercen belül...

Azért kérdeztem mert nekem kb 5 de az is nagyon soknak tűnik,de a tied tényleg nagyon sok :D

A szó amit keresel, az a pupcs (egyes helyeken István-ként ejtik és írják... :P :angry: ;) :) )

Elöször azt hittem Anti írta át :unsure: :huh:

mi az a pupcs??? :D :lol:

Itt meg pláne,de utána olvastam hogy Tom volt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meglepően sokáig bírta azért az F20. Majdnem a 2x-es nyomatékot kapta, mint amire tervezve lett...

De az biztos, hogy a jövő az legalább egy F28...

Ruddee te milyen váltóval rakod össze?

Azért bírta volna az,csak a Lalit nem.Az f28 se hiszem hogy nagyon bírná az 1-2ből való durva váltogatást.Ha azt teszi tönkre alapból egy 100as.Ezért a pénzért 5 f20at rakhat bele.

Nem a gyorsaság nem tesz neki jót és nem is a szar út, hanem a szar uton az eltolás...

Pff...

Majd kiveszem az izzókészletet, aztán rohanhatsz az EDS-hez hogy virrítsanak még plusz 100 pacit a tiedbe, hogy legalább a Lurdynál utolérj... :unsure: :huh:

Akkor kár volt calibrát venni. :lol: :lol: :lol: ekkora tempóra minden autó képes.Még a GSI is :D

Link to comment
Megosztás:

... :lol: :D

Látod inkább ezt kellett volna megvenned 1.1ért :unsure:

még mindig nem ment el? :lol:

az a baj, hogy 7" és nekem hátulra szélesebb kellene Azevből :lol:

Úgye tudod hogy oda elég komoly lakatos munka kell ami kb fénnyel együtt 60-70ezer?

coupe, te irtad, hogy beszéltél ezzel a sráccal CS-ról? Mert valaki nagyon szidja a hozzászólások között :huh:

Annyit beszéltem vele hogy tud hasonló peremes felniket 100körül/ garnitúra

Link to comment
Megosztás:

Úgye tudod hogy oda elég komoly lakatos munka kell ami kb fénnyel együtt 60-70ezer?

Persze hogy tudom :unsure: Sőt ha már ott hozzá kell nyúlni akkor.......[ide irtam egy egész hosszú listát de inkább kitöröltem]..... :huh:

Irtam, hogy csak szeretnék. Világbékét meg hülye-degenerált-retardált-gyökér mentes világot is szeretnék de az sem lesz idén :lol:

Link to comment
Megosztás:

A másik meg az, hogy a c20ne vagy xe pedig magas, de azon még könnyeb lenne alakítani, mint az omegáén.

Ja, csak, hogy képbe legyetek, c20let projekt van folyamatba a kadettba, d eszopás az egész...

a turbó sem fér el. :unsure:((( kell bele egy másikat nézni, meg egy egyedi leömlőt

C20ne van nekem ha még nem sikerült szerezned.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.