Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Fbazsi írt nekem egy ímélt, hogy "ezt a felnit feltétlenül mutassam meg az asszonkának!!!" ennyi. én meg akkor mutassam végig asszonkának az Univerzum 10 a negyvenezrediken féle felnijét... :unsure:

nem tudjátok mire gondolhatott?

Balázskánál néha van ilyen, nem felétlenül kell hogy oka legyen. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem a gyorsaság nem tesz neki jót és nem is a szar út, hanem a szar uton az eltolás...

Pff...

Majd kiveszem az izzókészletet, aztán rohanhatsz az EDS-hez hogy virrítsanak még plusz 100 pacit a tiedbe, hogy legalább a Lurdynál utolérj... :unsure: :huh:

na most meg jössz itt a flash dumákkal...meg GSI forever...meg ilyenek...pfffff...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de ott van a kocsim előtt és bújom, meg van még 1 régebbi flash, aminek szintén egy narancs c coupé van az elején narancs 5ágú felnivel, az még jobban hasonlít az előbb belinkelt képekhez.

Az A omega váltót teszem rá. stimmel frankón.

kardánt meg majd összehozzuk...

ja, igen alakul, csak k..va lassan, meg drágán... :lol:

szegeden lesz egy tuning kiállítás márc 24én, és ott elvileg ki lesz állítva, de adiig még... húzós nagyon... :lol: :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

na most meg jössz itt a flash dumákkal...meg GSI forever...meg ilyenek...pfffff...

:lol:

Hát sajnos az olyan autók miatt hígül fel a GSi forever társaság, mint a tied...

Egy WRX STi-t hagyni elmenni állóból és csak a harmadikban utolérni... :unsure: :huh:

A következő már az lesz, hogy szorongatnak majd a VTi-k, mi? :D ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, de ott van a kocsim előtt és bújom, meg van még 1 régebbi flash, aminek szintén egy narancs c coupé van az elején narancs 5ágú felnivel, az még jobban hasonlít az előbb belinkelt képekhez.

Az A omega váltót teszem rá. stimmel frankón.

kardánt meg majd összehozzuk...

ja, igen alakul, csak k..va lassan, meg drágán... :lol:

szegeden lesz egy tuning kiállítás márc 24én, és ott elvileg ki lesz állítva, de adiig még... húzós nagyon... :lol: :unsure: :huh:

Az a narancs ötágú felnikvel szerelt Coupe, az az, amit én is belinkeltem.

Csak most már Fuchs felnik vannak rajta. A legszebb C Kadett Coupe! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.