Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://ruddee4.uw.hu/turbo1.jpg

itt nekem pont fordítva van... és beleér a motortartóbakba...

nem tud valaki olyan bakot, ami kb 2-3 cm magas lenne (nekem most ami van az 6.5) és elbírná a terhelést???

Nem tudsz építeni egy motortartót? Nekem is csak 2.0 16V B Omegáé van, de szerintem az se lenne neked jó.

Vagy tényleg építeni egy leömlöt, hogy minden passzoljon.

Érdekes dolog ez a hátsókerekes átépítés, mi is fogunk még szívni eleget, mire berakjuk a Mantába a C30SE-t. :unsure:

Hátsóhidakat és váltókat mar gyüjtöd? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudsz építeni egy motortartót? Nekem is csak 2.0 16V B Omegáé van, de szerintem az se lenne neked jó.

Vagy tényleg építeni egy leömlöt, hogy minden passzoljon.

Érdekes dolog ez a hátsókerekes átépítés, mi is fogunk még szívni eleget, mire berakjuk a Mantába a C30SE-t. :unsure:

Hátsóhidakat és váltókat mar gyüjtöd? :lol:

jaja gyűjtöm... már van 2 hátsó hidam tarcsiba... :lol:

lehet, hogy csinálni fogok tartóbakot. 2 lemez csavarral + ami kell és kiöntetem gumival. a tartót meg már sikerült szerezni, az is 1.8 ohc manta motortartó bak (a gumi és a blokk közötti) és jó is lenne,csak maga így a dolog... de fom magam és hegesztek újat és kész... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.