Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A másik meg az, hogy a c20ne vagy xe pedig magas, de azon még könnyeb lenne alakítani, mint az omegáén.

Ja, csak, hogy képbe legyetek, c20let projekt van folyamatba a kadettba, d eszopás az egész...

a turbó sem fér el. :unsure:((( kell bele egy másikat nézni, meg egy egyedi leömlőt

Hallottuk, hogy megvan már a moci. :huh:

Sok sikert hozzá. Ki csinálja?

Az XE-nek egyébként nem csak alukartere volt?

Link to comment
Megosztás:

Az a baj azzal, hogy azokna elől van a teknő és nekem pedig hátul kellene, hogy legyen... omegáé van, de sajnos nem fér el...

Akkor marad az a verzió, hogy C18NZ, vagy C20NE kartert átfaragni?

Olyanom van még, de nem hiszem, hogy olyan jó állapotban lenne. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hallottuk, hogy megvan már a moci. :unsure:

Sok sikert hozzá. Ki csinálja?

Az XE-nek egyébként nem csak alukartere volt?

passzolom a kérdést, nekem is alu van... de a lemeznek hamarabb álnék neki, mint az alunak.. de ha berágok, akkor azt vágom szét és hegesztetem össze...

én rakom be a motort. már bent is van, csak necces a gépháztető, mert 1-2 centit lejjebb kell vinnem a motort, hogy lecsukódjon. és ehhez kell az alját is alakítani

Link to comment
Megosztás:

passzolom a kérdést, nekem is alu van... de a lemeznek hamarabb álnék neki, mint az alunak.. de ha berágok, akkor azt vágom szét és hegesztetem össze...

én rakom be a motort. már bent is van, csak necces a gépháztető, mert 1-2 centit lejjebb kell vinnem a motort, hogy lecsukódjon. és ehhez kell az alját is alakítani

Turbóra mit néztél a gyári helyett?

Link to comment
Megosztás:

sorry. de még ismerkedek az oldallal... szégyellem is magam, mint "nagy" opelos, keveset vagyok itt, de sajnos ennyire futja az időmből...

tehát akkor neked van c20ne -d?

Egy C18NE karterem van, de azt nem tudom, hogy milyen állapotban van. Már régen nem néztem.

Szerintem kicsit lehet, hogy össze van verve.

C20XE és LET kartert beszámítok. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Egy C18NE karterem van, de azt nem tudom, hogy milyen állapotban van. Már régen nem néztem.

Szerintem kicsit lehet, hogy össze van verve.

C20XE és LET kartert beszámítok. :huh:

ha nem találok mást, akkor az lehet, hogy kellene...

az enyémet már sajnos odaígértem az egyik barátomnak, mert f astrával versenyzik és... :unsure: jó ha van 1 tartalékba ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.