Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok srácok!

Mennyi kedves ember tagja ennek a topic-nak :!:

Nem b@sztam bemutatkozni csak nem tudtam, hogy hogyan működnek itten a dolgok!! :D

Szóval Győrben lakom és tulajdonosa vagyok egy 93-as C20XE-s

GSI-nek. A színe királykék gyöngyház metál, két éve hozták be Franciáktól, 140e km van elvileg benne :P , ebből 30e-et én hajtottam bele. Extrák: ABS, ETC, elektromos ablak, elektromos fűthető tükrök,

napfénytető, kp-zár.

Talán ennyit a kocsiról!

Ha valaki még többet akar meg a kocsiról akkor reklamáljon!! :D

Julio

Link to comment
Megosztás:

szó sincs ilyesmiről Pistaaaaa :D :D

1-2 dolog nem jött össze, amit írtam, de ennek ellenére nem hiszem, hogy depis vagy érzékeny lennék.

Sőt tegnap szereztem oldalbordát is... tehát 1el több ok,h nyugodt és kiegyensúlyozott életet éljek.

De nem fogok :P :twisted:

Link to comment
Megosztás:

hát jahh Szilárd

mos' hívott a másik punci akit Te is láttál,h nagyon recseg a váltó meg maj' Lgörbül a váltórúd, mire sebbe teszi... "Geri! Ez gáááááz?" - mondtam neki, hogy nem :D Ez kb olyan mint múltkor a fa, ami pont rossz helyen jött be jobbról :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nah igen.. akár az anyém is lehetne..

Dettó olyan, pár apróságtól eltekintve...

De ilyenkor szoktam agybajt kapni.. én még 1.650 000 ért vettem. Igaz, csak 103e km.rel, no meg 1.5 évvel ezelött.. Bááázz hogy megy az idő...

Viszont enyém tényleg nagyon jó állapotban volt.. (mostmár kevésbé, de azért nem rossz)

Benzin. Optika.. Eleninte én is igy gondoltam. Hogy majd tuningolom, mert hát egy GSi nem nézhet ki igy..

Azóta rájöttem, többször jobb ez így. (pl. gyorsulásik.. úgy megyek el a yard mellett,mintha papirjaguár lenne.. a kutya nem gondolja mi van benne, vagy egyéb.. nem felrünő)

Viszont gondolj bele.. beáll mellém egy jopofizó embör a lámpához... dagad a képe.. nyomja az 1.6 1.8 csodának és a ablakrezegtető kipufogónak...

Elindul.. én is.. kb. félnél kicsit több gázzal.. tartom az ö tempóját.. újabb lámpa... ujabb rajt.... 1.. csak mellette.. 2....kb. 4ezres fordsz. átnézek.. rávillantom a mosolyom :twisted: kuplung be.. gázfröcsi fröcsi...kupplung fel.. padló.. nyikorgó kerék.. ...3..... csávó meg szedegeti a szemét a padlóról...

vagy ami vmelyik nap volt.. megyünk vácin(petyával) vmi fostalicska elkezdett tolni... egy darabig happy.. de aztán úgy voltam, idegesít, még belémjön... vissza2 padló...10m...20....szúrom3. ....30m távolság... aztán ki a szélsőbe... mondom petyának.. egy kis bemutató.... csak hogy nehogy azthigyje, fostalicska és azért megyek ki előle...

Nah ez a feelingje.. nagyon jókat mókázunk.... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Laci4 mindíg tulmisztifikálja a dolgokat :D

Semmi baja a kocsijának.

Laci majd ha neked is ugy lesz a kocsid mint nekem akko lehet izgulni :wink: Addig NO PARA!

Láttam ma a Nagy Lajoson egy GSI-t ami nemrég volt meghirdetve az apróneten csúnya piros küllős kerekekkel :P

Megnéztem közelről(lepattantam a BKV-ról) nem rossz csak a piros felni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.