Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Videok jók lettek?

Háát.. a szigetesek nem nagyon.. sötétben elég gagyi sajna a gép.. dehát csak egy 2-3 éves fényképező, nem várhatok csodát tőle.

A városi kis csapatás már használhatóbb.. csak a barinőm csinálta, első videózása, igy nem annyira stabil,meg kitakar néha az ablaktörlő.. alacsony a lelkem :huh:

De majd alkotok valamit belőle.. no meg asszem kell reggelnem egy 3.ik .uw-s tárhelyet.. már a második is lassan tele van :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Na elementem 99 km-t. Telitankoltam a dögöt ugyanazon a kutfejen, ugyanugy 3 kattanásig... 11,6 - lett a fogyim.... computer szerint 13 körül van...de azt mondta egy haver hogy lehet a legutóbbi reset után még nem állt be a comp szal ha megyek még vele többet akkor elméletileg utoléri magát és a korektet fogja mutatni...majd meglássuk...mondta a vak ....egy szintjelző bólya tutira kelleni fog viszont mert a mutató maga összevissza kalimpál...

jah és van egy hátsó ablaktörlő mocim, természetesen nem jó nekem , calibrából volt, ugyhogy adom is tovább ha valakinek kell elüzletelhetjük...szép állapotban van...ki löhöt prószálni...

elektronyos tükröm is eladó ám ...na jo irom a rendes topikba inkább csak azt meg óvassák maguk :unsure:

még egy apróság: abs-em 1x működik 1x nem...épp milyen a kedve...TC ugyanez....érdekes jelenség....

nem kell valakinek egy 'makulátlan' állapotú gsi astra? van eladó , bőrős :huh:

Link to comment
Megosztás:

........még egy apróság: abs-em 1x működik 1x nem...épp milyen a kedve...TC ugyanez....érdekes jelenség....

nem kell valakinek egy 'makulátlan' állapotú gsi astra? van eladó , bőrős :huh:

Az ABS és a TC ugyanazért nem megy, valószínüleg az egyik jeladó elfosta magát. Ha kiolvassák a hibakódokat, akkor elvileg kiírja. Ki is lehet villogtatni, de inkább keress valakit Pesten, aki ezt meg tudja csinálni neked, mert nem hiszem, hogy emiatt utaznál 2x 150km-t, hogy én megnézzem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na elementem 99 km-t. Telitankoltam a dögöt ugyanazon a kutfejen, ugyanugy 3 kattanásig... 11,6 - lett a fogyim.... computer szerint 13 körül van...de azt mondta egy haver hogy lehet a legutóbbi reset után még nem állt be a comp szal ha megyek még vele többet akkor elméletileg utoléri magát és a korektet fogja mutatni...majd meglássuk...mondta a vak ....egy szintjelző bólya tutira kelleni fog viszont mert a mutató maga összevissza kalimpál...

99 km minden, csak nem elég távolság egy alapos méréshez......

Link to comment
Megosztás:

tudom jobb lenne 2-3 százat elmenni de nekem most mindegy volt hogy 11.6-ra jön ki a fogyim vagy 11.0-ra vagy 12.1-re pár deci nem számít , de sajna ebből is látszik hogy nem 8-9 körül mozog....tehát vlmi nem stimt...

nincs igazam?

99 km minden, csak nem elég távolság egy alapos méréshez......
Link to comment
Megosztás:

tudom jobb lenne 2-3 százat elmenni de nekem most mindegy volt hogy 11.6-ra jön ki a fogyim vagy 11.0-ra vagy 12.1-re pár deci nem számít , de sajna ebből is látszik hogy nem 8-9 körül mozog....tehát vlmi nem stimt...

nincs igazam?

Városban nem nagyon fog 8-at enni az XE az szinte biztos.

Link to comment
Megosztás:

Na szóval hogyan is írjam, KIRÁLY AUTÓM VAN! A történet úgy kezdődött, hogy Aquvinkumnál megérkeztem nagy lendülettel a lámpához elöttem egy ilyen 2.0 GTi 16v Celica csak sötétkék fóliázott "sport autó". Mire megálltam pont zöld lett ember meg vánszorogva indult (gondolom büntetni akart, hogy mit száguldozom) én meg a seggében. Elkezdte nyomni én úgyszintén és nem akart távolodni. Mondom biztos nem nyom maxigázt. Következő lámpánál egymás mellett, álló rajt után jól kifújtam az orrát kapott 1,5 autót. Megint lámpa megint fájt neki majd megint lámpa és akkor már felfogta gondolom hol a helye. :huh: Az egészben az a szép, hogy nem lehetett szar a motorja mert nem füstölt egyáltalán amikor az elején mögötte voltam és 500kg-al könnyebb is. Biztos elgondolkozott (miután leolvasta hátul, hogy 320d) hogyan is tovább az autójával?

Nincs kétség afelől ,hogy a bömbi igen is jó gép :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hátttö .... én azt gondoltam 10 körül eljárkálok vele majd...nemsok huzatás volt benne és iagzán sok rövid sem, amúgy meg szombaton kimentem a camponához este és az kb 30 km volt 5.-ben 80-al alig kellett megállnom piros miatt...na mindegy végülis a comphoz képest jobb lett a fogyi...

Az olajnak ill. a hengerfejnek van köze ehhez esetleg?

Jól szóltam Gabi a Metabond miatt mi? nekem is lukas az agyam ám!

Mert megy majd a hengerfej felújitás csak valszeg nem ebben a hónapban...

Nem rossz az a fogyi városban, főleg ha sokszor mész rövidet is. :unsure:
Link to comment
Megosztás:

Én is ismerek olyat aki esküszik rá, annyi hogy 7500-anként cserélni kell.

Ez hülyeség. Ebbe a motorba nem ásványi, hanem szintetikus bázisú (ilyen a rész-szintetikus is) olaj való.

Erre lettek tervezve az illesztései, és főleg a hidrotőkék meg a hajtókar csapágyak isszák meg a levét, ha

a "vastag" ásványi olaj kerül bele, de az olajpumpa is jobban van terhelve ezzel. Még kopottabb állapotban

sem szabad ezt tenni bele (persze eladás előtt van aki ezt teszi bele, mert pl a kopogó hidrotőkék egy időre

elhallgatnak tőle). Csak ez a megoldás hosszabb távon halálra ítéli ezt a motort.

Ez kb olyan, mintha egy buliban egy szobi szörpöt hoznának nekem sör helyett. :huh:

Én sem élnék sokáig azzal. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség. Ebbe a motorba nem ásványi, hanem szintetikus bázisú (ilyen a rész-szintetikus is) olaj való.

Erre lettek tervezve az illesztései, és főleg a hidrotőkék meg a hajtókar csapágyak isszák meg a levét, ha

a "vastag" ásványi olaj kerül bele, de az olajpumpa is jobban van terhelve ezzel. Még kopottabb állapotban

sem szabad ezt tenni bele (persze eladás előtt van aki ezt teszi bele, mert pl a kopogó hidrotőkék egy időre

elhallgatnak tőle). Csak ez a megoldás hosszabb távon halálra ítéli ezt a motort.

Jojo, de ennek mi köze van ahhoz, hogy vki 7500km-enként tartja jónak a cserét? Vagy a 15w40-re irtad? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk kicsit engem is zavar :unsure: Volt hogy 10ből is eljártam.. de 8-9 városban csak nagyon óvatosan közlekedve hozható össze .. sztem..

Országúton viszont simán...

Én nemtudom mennyit fogyaszt az autóm de sztem a gsi nem arról híres,hogy spórolóssan járjanak vele. :huh:

Link to comment
Megosztás:

nekem az piszkálja a csőröm inkább hogy haver aki nem épp tegnap vette a gsijét 11 lityóból eljár ha túrja neki nagyon!márpedig ő tudja túrni...

nekem meg ez a fogyi nem túrósra jött ki :unsure:

kiváncsi vagyok hogy ahogy 'ölöm' bele a pénzt majd hogyan változik ez...felfele vagy lefele...

mondjuk 260e km-van ebben a dögben igazából nem is tudom miért sírok hogy így fogyaszt :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.