Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az nem olyan rossz, legalább nem fogyna el az ereje 5-ben se. Szerintem 5-ben 100-nál valahogy 3000-3200 körül pörögne.

milyen féltengelyeket akarsz belerakni?

ez az autó már két évet leszolgált csak most felújítom egy kicsit gondoltam kicserélem a váltót is mert w394 volt rajta és szerintem felesleges amugy corsa gsi és kadett keverék a féltengely

Link to comment
Megosztás:

ez az autó már két évet leszolgált csak most felújítom egy kicsit gondoltam kicserélem a váltót is mert w394 volt rajta és szerintem felesleges amugy corsa gsi és kadett keverék a féltengely

Heggesztett féltengely? Nem volt még gondod vele?

Mondjuk nekem is 3000km után csak azért tört el, mert slickel gyorsultam.

Eddig is már F16-al volt összerakva?

Link to comment
Megosztás:

Heggesztett féltengely? Nem volt még gondod vele?

Mondjuk nekem is 3000km után csak azért tört el, mert slickel gyorsultam.

Eddig is már F16-al volt összerakva?

nem nincs hegesztve simán öszer van rakva és eddig egyszer cseréltem csuklót mert ropogot de ennyi pedig kapja az előtolást rendesen és ez a váltó volt rajta mindig csak egy kicsit már olyan speres hangja volt,de már az elején is mikor megvettem

Link to comment
Megosztás:

nem nincs hegesztve simán öszer van rakva és eddig egyszer cseréltem csuklót mert ropogot de ennyi pedig kapja az előtolást rendesen és ez a váltó volt rajta mindig csak egy kicsit már olyan speres hangja volt,de már az elején is mikor megvettem

Nem heggesztett?

Akkor a 22-bordás GSI féltengelyeid vannak belül dízel F16-os csuklókkal?

Ha nem, akkor érdekelne, mert ezen kívül más gyári megoldást nem ismerek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem heggesztett?

Akkor a 22-bordás GSI féltengelyeid vannak belül dízel F16-os csuklókkal?

Ha nem, akkor érdekelne, mert ezen kívül más gyári megoldást nem ismerek. :unsure:

igen és eddig nem volt gond vele szerintem ezt a nyomatékot simán birja bár viccse mert kivül ha jól emlékszem ez 28-as belül 22-es

tűztem aludni mert az asszony már veri a fejem holnap benézek van egy pár képem az új projektről ha érdekel

könnyitett főtengely,lendkerék szuromi tengely polír hengerfej meg ilyenek ,de már soha nem lesz kész ugy érzem (lassan haladok)

na Hali

Link to comment
Megosztás:

igen és eddig nem volt gond vele szerintem ezt a nyomatékot simán birja bár viccse mert kivül ha jól emlékszem ez 28-as belül 22-es

tűztem aludni mert az asszony már veri a fejem holnap benézek van egy pár képem az új projektről ha érdekel

könnyitett főtengely,lendkerék szuromi tengely polír hengerfej meg ilyenek ,de már soha nem lesz kész ugy érzem (lassan haladok)

na Hali

Oké, várom a képeket. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma hazafelé nagyon-nagyon jó volt. Végre megtörtént az, amiért a Calit újítottam. :huh:

Egy sokkal-sokkal jobb autó lenézett és teljesen mást várt. Amit viszont kapott azt már nem tudta behozni a bő 200 méter alatt.

Nagyon jó érzés volt. :unsure:

Összkereket mindenkinek. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az nem olyan rossz, legalább nem fogyna el az ereje 5-ben se. Szerintem 5-ben 100-nál valahogy 3000-3200 körül pörögne.

milyen féltengelyeket akarsz belerakni?

ööööö nekem f20-al pörög 100-nál 3200-t az létezik???????? :lol: :lol: :D

.....Egy sokkal-sokkal jobb autó lenézett és teljesen mást várt........

van ez így néha :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem ezt megbeszéltük...

Kéne kihozni kamerát..ha tudna valaki...meg lehetne örökíteni végre egy pörgős forgóst is... :huh:

Én sajna ma nem tok...pedig ma nagyon alkalmas az idő rá... :lol:

Este is ilyen idő lesz? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.