Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Benzin nyomdokain......

......Én amikor eladtam a 340LE Lexusomat ... akko nézegetem Astrákat ,de higyétek el nincs jobb egy megkímélt Skoda Favoritnál, de csak a regadó miatt, nem azzá mert occsóbb , hisz vótt mán LKexusom is:))))))))))))))

Szerintem tők gázz ez a GSi fórum, mert igazából Opelfórum és egy összetertó közzéség fóruma... Bezzeg mi magányos kemény f..szú legyények na az ám a rula:))

(Amolyan Aztec stilusban)

Link to comment
Megosztás:

Ha minden jól minden jól megy akkor 1-2 nap és megvan az autó.

Amit csináltak : - Hengerfej nyomás próba (víz,olaj)

- Hengerfej gépmunka (szívó,kipufogo sor, síkba köszörülés)

- szelepvezető(k) csere

- szívó szelep csere(8db)

- tömités cserék.(szívó,kipufogó,hengerfej,szelepfedél)

- szimmering cserék(vez.mű tengelyek, főtengely)

- komplett vezérlés csere(vízpumpa,vez.görgő,fesz.görgő,vez.mű szíj,főtengely bordás kerék,vez.mű.tengely kerék ,csavarok...stb) és a vezérlés környékén lévő összes csavar ill. távtartó.

- hidrótőke csere

- olaj csere+szűrő (Valvoline 5W40)

Asszem ennyi.

Az ár: azt majd inkább személyesen :wink:

Egy biztos adósok börtönébe kerülök az már tuti.

:shock:

Link to comment
Megosztás:

2 kilóból szerintetek meg lehet csinálni a 95 előtti designjára ? Ha jól látom kellene hozzá egy mociháztető, 2 első lámpa, egy hűtőrács, hátra spoiler, lökhárító, előlre lökhárító.

mi van még amit nem veszek figyelembe ?

ha ügyes vagy akkor isgen.

de ne fogj bele ilyenbe szerintem ezt már letárgyaltuk.....

amúgy kihagytad a küszöböt pl

de hol a napfénytető? ezen nincs....

Link to comment
Megosztás:

Gondolom klíma van, napftető nincs.

Egyébként se hiányozna, annnyira nem rajongok érte, klíma fontosabb.

Ezt a ne vegyek gsi témát lezárhatnánk. volt már pár 8-10 éves autóm, ha opelem nem is, azért nem hiszem hogy klasszisokkal megbizhatatlanabb lenne.

Link to comment
Megosztás:

De figyelj Benzin ha már megkérdezel vmit elmondjuk 1100x, körül járjuk a témát erre rájössz inkább veszel vmi fostalicskát!

Csak azt mondom nem értelek.

Most autót akarsz venni vagy gsit vagy biciklit?

Értem?

Én nem baszogatlak, csak azért mondtam,h gsi olyan embernek való aki hajlandó vele fáradozni, költeni rá, tfh imádja.

Ennyi :wink:

szvsz 1 napfénytető 100x többet ér mint 1 klima.

Ezt később biztos máshogy fogom gondololni.... de egyelőre szánsájn és azt is szánrúfon keresztül nézem 8)

Link to comment
Megosztás:

Mások a prioritásaink, ez nem baj, csak nem kell a másiknak egyből nekiesni miatta.

Nyilván körüljárom a témát, nem fogok kiadni másfél millát csak úgy. Ha kell végignézem az összes 100LE fölötti kocsit a magyar piacon, de nem fogok olyat venni ami nem felel meg.

De ez hagy legyen már az én problémám.

Valahogy a többi fórumban sokkal emberibben képesek reagálni dolgokra. Pedig írok jópár helyre. Ha valaki a végén nem fog fostalicskát venni az garantáltan én leszek.

Link to comment
Megosztás:

ez már az réges régen :D

csak állna már össze a lelkem.

lassan lejjebb adok terveimből, majd megvalósítom később, de már annyira várom, hogy megkergessem a ménest, hogy csak na.

Első útamnál meglátogatom a nagymestert aki a kartert javította, felragasztom a feleségére a kartert ahogyan ő nekem a blokkra.

Majd egy tankot kiautózom de lehet 2t.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.