Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem-nem. :unsure:

Én már a megüresedett kategória dobogójára vágyom... :lol: :lol:

Nana, ott vagyok még én is. :D

(Na meg a Vogelsinger is)

De most komolyan, az a Civic nem lehet olyan jó. Minden versenyen indul is mindig nagyon jól megy és még nem hallottam, hogy problémája lett volna... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nana, ott vagyok még én is. :lol:

(Na meg a Vogelsinger is)

De most komolyan, az a Civic nem lehet olyan jó. Minden versenyen indul is mindig nagyon jól megy és még nem hallottam, hogy problémája lett volna... :unsure: :huh:

És hétköznap is használgatja,csak visszább van tekerve a turbó

Link to comment
Megosztás:

Nana, ott vagyok még én is. :lol:

(Na meg a Vogelsinger is)

De most komolyan, az a Civic nem lehet olyan jó. Minden versenyen indul is mindig nagyon jól megy és még nem hallottam, hogy problémája lett volna... :unsure: :lol:

Szeritnem teljesen esélytelen ilyen autókkal. :huh:

Ráadásul a Civic-kel jár dolgozni, ha jól tudom. Ha semmit nem fejlesztett télen, még akkor is sokkal jobb bármelyik mostani LET-nél.

Link to comment
Megosztás:

Szeritnem teljesen esélytelen ilyen autókkal. :unsure:

Ráadásul a Civic-kel jár dolgozni, ha jól tudom. Ha semmit nem fejlesztett télen, még akkor is sokkal jobb bármelyik mostani LET-nél.

Igen...

De fejlesztett ezt azt...na azért ne feledjük, hogy tavalyi szezont pl csak két komplett mocival tudta megcsinálni...és másfél milka volt csak a moci bele...

Demo, Te nem fox jobb időt menni mint én...már bocsi... :lol: de nem is baj, mert úgy is egy kategóriával lejjebről indulsz...

Sanyival együtt...most valahol 700 paci közé várják a Civicet...hát kiváncsi leszek...

Tom milyen gumival is képzelted a projektet??? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szeritnem teljesen esélytelen ilyen autókkal. :unsure:

Ráadásul a Civic-kel jár dolgozni, ha jól tudom. Ha semmit nem fejlesztett télen, még akkor is sokkal jobb bármelyik mostani LET-nél.

Lali motorja kellene GT30-al egy A Corsába valami jó sperrel, brutál slickekkel és szerintem akár már meg is lehetne szorongatni...

Közepes 11-es idök benne lennének. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Együtt mész a Sanyival, meg a Turbós Civic-kel...meg van ott még pár brutál darab...neked sem hiszem, hogy esélyes a dobogó...hacsak nem ront valaki...vagy romlik el az autója...

Nekem erre még kisebb az esélyem... :huh:

Ott van még a turbós suzuki is :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Együtt mész a Sanyival, meg a Turbós Civic-kel...meg van ott még pár brutál darab...neked sem hiszem, hogy esélyes a dobogó...hacsak nem ront valaki...vagy romlik el az autója...

Nekem erre még kisebb az esélyem... :huh:

Tudom! Én csak azt remélem, hogy nem lesz sokkal jobb a felhozatal, mint Lacházán, vagy a Tököli zárón. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az 50-es nagyon kicsi lesz a Calira, mert a gyári mérete 195/60R15.

és akkor mi van...ezt sosem vágtam, hogy ha nem váltóméretet rakok fel...akkor összedől az ég? Max nem fog jól mutatni a km/h mérő...de versenyezni tökésetes lehet...meg amúgy is ott vannak az új 17-es felnik nem? Tényleg arra milyen gumit veszel?

Link to comment
Megosztás:

és akkor mi van...ezt sosem vágtam, hogy ha nem váltóméretet rakok fel...akkor összedől az ég? Max nem fog jól mutatni a km/h mérő...de versenyezni tökésetes lehet...meg amúgy is ott vannak az új 17-es felnik nem? Tényleg arra milyen gumit veszel?

Jó az, csak elég kicsi. Végül is 4x4-el még jó is lehet, de elsökerekeseknél ha sokkal kisebb a gumi és erös a motor, akkor még úgyse lehet vele elindulni, mint a nagyobb gumikkal. Amikor fölraktam az XE Calira a 195/50-es Toyokat, akkor azokat is csak pörgette, pedig a gyári mérettel nam csinálta ezt. Na meg kicsit furán is nézett ki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.