Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:huh:

KETTŐT KÉREK AZONNAL NEM KELL CSOMAGOLNI OTT HELYBEN BELEÖNTÖM :lol: :lol:

Én Németböl hozatom mindig, mert igaz itthon 20% kedvezményt kapok rá, de még úgy is legalább 3-4000ft-al olcsóbb az 5l-es kanna kintröl, pedig ott nem kapok kedvezményt. :lol:

Ebböl is látszik, hogy mennyit keresnek rajta az importörök... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én Németböl hozatom mindig, mert igaz itthon 20% kedvezményt kapok rá, de még úgy is legalább 3-4000ft-al olcsóbb az 5l-es kanna, pedig ott nem kapok kedvezményt. :lol:

Ebböl is látszik, hogy mennyit keresnek rajta az importörök... :unsure:

Nem kérdeznéd meg nekem, hogy a 10W60-at mennyiért hoznák...már ha nekem is lehet... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem is kell megállnom 50 klióméterenként......

Na majd kiváncsi leszek, hogy mikor készen lesz a fényezésed, hogy a benzinkúton fogod venni a nyugtatód, vagy mész dobálsz egy picit a vizitdíjas autómatába... :lol:

Én már többször megmondtam, hogy ne fényeztesd le, mert neked úgy sem lesz jó... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na majd kiváncsi leszek, hogy mikor készen lesz a fényezésed, hogy a benzinkúton fogod venni a nyugtatód, vagy mész dobálsz egy picit a vizitdíjas autómatába... :lol:

Én már többször megmondtam, hogy ne fényeztesd le, mert neked úgy sem lesz jó... :huh: :unsure:

Már most kezdhetsz gyűjteni folpack fóliára... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

pénz nem számít, szarral nem gurítunk :lol:

(mégis mennyi az annyi? :unsure: )

5l-es kanna 28-30 euró, itthon ugyanez 4l-es kannában meg 12-13e, ha jól emlékszem.

Nem kérdeznéd meg nekem, hogy a 10W60-at mennyiért hoznák...már ha nekem is lehet... :huh:

Persze, utánaézhetek, de ezt majd csak anyámék tudnák elhozni tavasszal.

Link to comment
Megosztás:

Na majd kiváncsi leszek, hogy mikor készen lesz a fényezésed, hogy a benzinkúton fogod venni a nyugtatód, vagy mész dobálsz egy picit a vizitdíjas autómatába... :lol:

Én már többször megmondtam, hogy ne fényeztesd le, mert neked úgy sem lesz jó... :huh: :unsure:

Időm van,így addig csinálják míg jó nem lesz :angry: :P

Már most kezdhetsz gyűjteni folpack fóliára... :lol: :lol:

Hernádnak se jött be,szét is rohadt a kocsija..... :D ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.