Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hmm, ha már megnagyobbítom a pillangószelepet, akkor már berakhatnák egy nagyobb légtömegméröt is... :unsure:

Állítólag azzal is már észrevehetö a különbség. :huh: Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni...

Nincs valakinek véletlenül otthon elfekvöben egy C20LET, vagy egy VR6 légtömegméröje? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez az auto olyan mint az első Pentium procikról a vicc :unsure: :huh:

egyébként mi van már megint vele :D

Semmi különös...

Potom 5 hónapja hengerfejes... :lol:

Azért ment ilyen szarul...

:lol:

Bekerül az új lefújó, olajlecsapató, kuplung, hengerfej csere, ARP csavarokkal, új tömítések, Liqui Molly 10W-60,

turbónál karter gáz kiköt...

No meg amit az én drága jóbarátom tönkretett fényezésügyileg, azt rendbe hozzák... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na akkor azért újságolok is...

Tomnak meg is vették a GSI-jét...pikk-pakk...kicsengették, és elvitték.. :huh:

Mondtam Én hogy hamar el fogják vinni.Nem hiszem hogy vissza fogják vinni a lalinak mert ennyiért jó vétel volt szerintem.....

Szerintem az 1 misi is reális lett volna...tele van rakva minden kütyüvel... :unsure:

Én biztos hogy annyiért kezdtem volna el árulni.Mennyiért ment el pontosan?

Redi nálam ez a mondat nem igaz (második fele) uh ha megkérsz akkor talán, csak h érezd milyen egy rozsdaboglya GSI.......

Ami megy..........

Úgy hallottam azért még van mit gyakorolnod :lol: Fölegg ha egált mentek a Dinivel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Redi!

Végre ülsz majd egy gyors autóban... :lol: :huh:

Ne b@szogassátok,nem is megy rosszul a kocsija.Ment már 15.7es időt ami szerintem annyira nem rossz :unsure:

No meg amit az én drága jóbarátom tönkretett fényezésügyileg, azt rendbe hozzák... :lol:

Azt már megcsinálták egy hónapja :P 5 perces meló volt és csak egy feket filc toll kellett hozzá :lol: :D ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Ne b@szogassátok,nem is megy rosszul a kocsija.Ment már 15.7es időt ami szerintem annyira nem rossz :huh:

Azt már megcsinálták egy hónapja :P 5 perces meló volt és csak egy feket filc toll kellett hozzá :lol: :lol: :D ;)

Mondtam már, hogy ha ezen múlik, akkor összebaszom a kocsid, tetőtől talpig...és kapsz egy doboz srága filcet...aztán usgyi... :)

Bálint amúgy megnézte...nem lesz elég visszajavítani...mert fémig lejött a cucc...elintézted bazz.... :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mondtam már, hogy ha ezen múlik, akkor összebaszom a kocsid, tetőtől talpig...és kapsz egy doboz srága filcet...aztán usgyi... :lol:

Bálint amúgy megnézte...nem lesz elég visszajavítani...mert fémig lejött a cucc...elintézted bazz.... :huh: :unsure:

rajta :lol:

Az nem fém hanem gitt volt.Különben is sz@rul nézet már ki,muszáj volt tennem valamit hogy végre meg legyen csinálva.Kérsz mávos lapot? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.