Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Benya kb. még 2nap és kész a gépem. Ha gondolod elvihetlek autókázni egy kicsit mondjuk pl.: a váci útra és akko majd elgondolkodsz és talán rájössz,hogy ez a pár emberke miért is szereti ennyire a saját autóját :wink: De szerintem rajtam kívűl még biztosan akadnának egy páran,hogy elvigyenek egy kis élményautózásra :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Peti : pontosan tudom milyen érzés :D

Ugyanígy voltam anno a 180 lovas civic vtim-mel.

Egyébként meg ne vegyetek mindent támadásnak, én se véletlenül keresek elsősorban GSI-t.

De ha nincs olyan ami tetszik én nem fogok kompromisszumokat kötni.

Nem kell rá reagálni, tudom hogy szerettek kötözködni :P

Link to comment
Megosztás:

Jópofa ez a GSI forum :D  

2 fő autó nélkül, néhányan a márka iránti szimpátiából bár másféle opeljük van, és újabb néhány ember akinek GSI-je van bár a garázsban áll mert nem működik  :P  

Én most egy charade gti-vel szemezek. 350 rugó. klímás, állítólag pöpec. ma megnézem.

te alapvetően jófej srácnak tartod magad???

Link to comment
Megosztás:

OFF

Nemtom hallottátok-e, most csehországban az EU eltöröltet egy regisztrációs adó szerű adófajtát, mert ellentétes a szabad használtautó piacra vonatkozó szabályozással.

Pont úgy mint a hazai reg. adó. Azért nézek most ilyen olcsó kisautókat mert ha eltörlik a regadót akár fél egy éven belül, ezen nem bukhatok, viszont ha veszek egy másfél milliós 96-97 körüli kocsit, fél milliót simán elbukhatok rajta.

Mindenki azt mondja, hogy az állam nem fogja hagyni hogy egy ekkora bevételi forrástól elessen mint a regisztrációs adó, csak azt felejtik el, hogy az erősebb kutya b*szik, jelen esetben az EU.

Link to comment
Megosztás:

Ezen régen én is gondolkodtam de absz. nem érdekelt mert ahogy megláttam a gépet nem tudtam azt mondani : áááá veszek inkább egy wartburgot mert ugyis megkapom az ilyesfajta gsi-ket majd féláron. :wink: Sztem ezek az autók egyik sem befektetés. És ha megnézed pl. a német piacot ott is ami ocsó az xar :!:

Ott sincs csoda a jót kint is megkell fizetni :wink: szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

Ezen régen én is gondolkodtam de absz. nem érdekelt mert ahogy megláttam a gépet nem tudtam azt mondani : áááá veszek inkább egy wartburgot mert ugyis megkapom az ilyesfajta gsi-ket majd féláron.  :wink:  Sztem ezek az autók egyik sem befektetés. És ha megnézed pl. a német piacot ott is ami ocsó az xar :!:  

Ott sincs csoda a jót kint is megkell fizetni  :wink:  szerintem  :D

...............s, ha Mobile.de-t megnézed, a valamirevaló GSÍ-k olyan 2000Eur körül kezdődnek. 8)

De ha neked egy ilyen nevenincs távolkeleti noname verda kell, amihez csillagászati minden alkatrész(ha egyáltalán van), hát..........akkor minden tiszteletem a tiéd.

Link to comment
Megosztás:

le kell ereszkednünk a mezei autósok szintjére és nem Gsi szélvédőn keresztül nézni a világot. Itt ez a cartárs aki Aból Bbe akar jutni autójával, ennyi, nem kell túlspilázni....

De akkor Benzin ne értsd félre amit mondok ne vegyél gsit, már töbször bízonyítottad,h nem neked való :wink: hidd el csak a nyüg lesz vele...

Link to comment
Megosztás:

le kell ereszkednünk a mezei autósok szintjére és nem Gsi szélvédőn keresztül nézni a világot. Itt ez a cartárs aki Aból Bbe akar jutni autójával, ennyi, nem kell túlspilázni....

De akkor Benzin ne értsd félre amit mondok ne vegyél gsit, már töbször bízonyítottad,h nem neked való :wink:  hidd el csak a nyüg lesz vele...

vegxyen inkább daihatsut. azzal nem lesz ennyi baj. 1.0 turbó motor sokkal jobb mint a 2.0 opelmotor. strapabiróbb :D :P :D

szerintem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Na skacok ma kiderült, hogy szét lesz szedve újra a verda...

Húsvét másnap én utazok Prágába, és mire hazajövök készen lesz...elvileg.. :roll:

Patyi megküldte egy kicsit, és brutál módon füstölt...

Aztán gyertyák ki, és egyértelműen látszik, hogy az 1-es és a kettes hengernél van a bibi... :roll:

Lehet gyűrű, szelepszárszim...meg egy csomó szarság, viszont utána nem kegyelmezek senkinek... :wink: :D

Ja és Patyi nagyon korrekt, volt (habár ez természetes) gariba megy az egész... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.