Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ténlyeg elég jó az ára...

A km is kevés benne, a képek alapján még szép is a felnit leszámítva...

(Azt adom én hozzá némi kp-ért, ami megbeszélés tárgyát képezi... :wink: )

Viszont párszor izzot már az a leömlő... :roll:

Nézd meg a felniket!Azok még mindig pirosak.Biztos gyorsan ment a fényképezésre! :wink: :D :P

Viszont az az elszomorító tény, hogy az enyémre még érdeklődő sem volt. :D

Link to comment
Megosztás:

mennyijé adod? nem mintha meg akarnám venni, de max fel tom dobni az intranetünkre.... :wink:

1.35M-t szeretnék legalább kapni érte, hogy a káposzta is jóllakjon, és a kecske is megmaradjon.Tudom, hogy az alap 1.6 98.10-es gépek most olyan 1.1m-ek körül mocorognak, de ugye az enyémet már semmilyen körülmények között nem lehet alapnak nevezni.

Hát, szóval........

Előre is Thx!

Link to comment
Megosztás:

Persze tudom, én is de most már nem fognak messziről kiszúrni a jó csajok, meg hát nem hiányzik hogy tényleg valamelyik lakónak (jogosan) elborul az agya, aztán kárt tesz a gépben... :roll:  

Lesz majd még mégegy a generálról, csak még előbb meg kéne oldódnia a dolognak, mert akkor beleírnám azt is... :wink:  

Üdv.: Atommanó

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...ask=view&id=235

NO:) S fent van a legfirrsebbbbb cikkek között is.

Link to comment
Megosztás:

Jópofa ez a GSI forum :D

2 fő autó nélkül, néhányan a márka iránti szimpátiából bár másféle opeljük van, és újabb néhány ember akinek GSI-je van bár a garázsban áll mert nem működik :P

Én most egy charade gti-vel szemezek. 350 rugó. klímás, állítólag pöpec. ma megnézem.

Link to comment
Megosztás:

Jópofa ez a GSI forum :D  

2 fő autó nélkül, néhányan a márka iránti szimpátiából bár másféle opeljük van, és újabb néhány ember akinek GSI-je van bár a garázsban áll mert nem működik  :P

És ha így is áll a helyzet, neked ehhez mi közöd van ?

Sem klubtag nem vagy, Opeled sincs, nem vagy fanatikus márkaszimpatizáns, sem barát, sem ismerős.

Kérlek, gondold át máskor mit írsz a hozzászólásodba !

Én most egy charade gti-vel szemezek. 350 rugó. klímás, állítólag pöpec. ma megnézem.

Vedd meg !

És rakd össze minden este a kezedet, amikor találsz hozzá bármilyen lakatrészt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.