Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Reggel megyünk Tommal Patyihoz, aztán megszemléljük, most éppen 2 L Castrol RS-sel az ülésemen mászkálok...

1 telitank, 1 l olaj... :wink:

Egy egy gyorsításnál 4000 fölött, és nem látok ki hátrafelé... :roll:

Tiszta PDTDI... :wink:

Viszont Hemi a te kedvedért, (Na meg a ház kb 100 lakójáért, akik nem bírták, hogy 6-kor kelnikük kell, mert megyek dologzni) ma bekerült egy középdob, és szép halk lett a verda...

Most kicsit szomorúvá lettem, mert nem tudok durrogtatni, meg olyan érzés, mint amikor a kisgyerektől elveszik a játékszerét...

:roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Persze tudom, én is de most már nem fognak messziről kiszúrni a jó csajok, meg hát nem hiányzik hogy tényleg valamelyik lakónak (jogosan) elborul az agya, aztán kárt tesz a gépben... :roll:

Lesz majd még mégegy a generálról, csak még előbb meg kéne oldódnia a dolognak, mert akkor beleírnám azt is... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Anti mi volt janóéknál tell me :!:

Úgy volt ahogy lebeszéltem?

Más mos' hazafele szembejött velem halász Feri éppen váltott baz 3ban lehetett hallani ahogy a százalékok maradnak ott az aszfalton....

nameg futuré is láttam igaz őt az utcánk végén... nyomulnak az ördögök :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel megyünk Tommal Patyihoz, aztán megszemléljük, most éppen 2 L Castrol RS-sel az ülésemen mászkálok...

1 telitank, 1 l olaj... :wink:  

Egy egy gyorsításnál 4000 fölött, és nem látok ki hátrafelé... :roll:  

Tiszta PDTDI... :wink:  

Viszont Hemi a te kedvedért, (Na meg a ház kb 100 lakójáért, akik nem bírták, hogy 6-kor kelnikük kell, mert megyek dologzni) ma bekerült egy középdob, és szép halk lett a verda...

Most kicsit szomorúvá lettem, mert nem tudok durrogtatni, meg olyan érzés, mint amikor a kisgyerektől elveszik a játékszerét...

:roll:  

Üdv.: Atommanó

Ha gondolod holnap segítek újból kivenni, nekem nagyon bejött a hangja! :twisted: :twisted:

Mondjuk ha minden reggel erre ébrednék... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Anti mi volt janóéknál tell me :!:  

Úgy volt ahogy lebeszéltem?

Más mos' hazafele szembejött velem halász Feri éppen váltott baz 3ban lehetett hallani ahogy a százalékok maradnak ott az aszfalton....

nameg futuré is láttam igaz őt az utcánk végén... nyomulnak az ördögök :D

Aztec!

Köszi redben volt minden...10K volt

Csak majd vissza kell mennem, hogy igazítsanak a végeken, mert arra már nem volt időm várni...

Majd ha egyszer kész lesz a turbóverő c20xe... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

:D

majd komolyan veszel tesa :wink:

akkor + én fogok röhögni :P

de egyelőre még a 200 lovad sem elég ahhoz h elpicsázz :idea:

álló autóban és fogyasztásban verhetetlen vagyok s csupán már csak ídő kérdése,h mikor áll össze a bontás koronázatlan királyának a vasa :roll:

Link to comment
Megosztás:

Bázzz

namost Anti ezt hívják úgy,h konfliktushelyzet

vedd fel szépen a szemüveged (+50 IQ 1ség) és oldd meg

de jelen esetben NE használj azték féle eljárási módszert :idea:

amúgy ezexerint dolgozol?

(éjn most beszéltem bunkófonon eXel kb 2-2.5 órát -> az is 100,h az 5 év alatt eltelefonáltam vele a másik c20LETet...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.