Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem tervezem, de egyébként elég nehéz szembesülni ezzel a rengeteg oltással amit itt kapok :huh: :lol:

jajmá még a végén komolyan elhiszem h komolyan veszed :unsure:

Királyok a leírások, Tom előre bocs de wordben küldeném el, a képeket is beszúrtam de azokat külön is elküldöm, úgy jó lesz?(Albertszámítógépzsenimagyarázottvmithúgynekiisjólesz)

Link to comment
Megosztás:

jajmá még a végén komolyan elhiszem h komolyan veszed :huh:

Királyok a leírások, Tom előre bocs de wordben küldeném el, a képeket is beszúrtam de azokat külön is elküldöm, úgy jó lesz?(Albertszámítógépzsenimagyarázottvmithúgynekiisjólesz)

Ha azok a képek lesznek benne, amik egyébként is fent vannak, akor elég ha csak megszámozod. Egyébként légyszi legyenek külön a képek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Meg egyébként is ha elmennék messzire dolgozni mi lenne itt veletek nélkülem? Nemzethalál! Országos gyász! :unsure:

Volt az az aranyos gyerekfilm, amelyikben az a vöröshajú srác játszott a juniort...

Na amikor ő távozott a nevelőintézetből... az a rész jutott most eszembe. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

btw a multkor jó sok infót kaptam a kartertömítés cseréhez de az ultimate igazságot senki nem mondta ki :huh:

akkor most:

- vegyek két tömítést? (ha lehet nemtenném)

- terelőlemez visszakapalálás? (ha vissza lesz hajlítva nem lesz vmi más gond?)

- rövidebb csavarok?

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

btw a multkor jó sok infót kaptam a kartertömítés cseréhez de az ultimate igazságot senki nem mondta ki :lol:

akkor most:

- rövidebb csavarok?

:unsure:

Szerintem ha rövidebb csavarokat veszel, attól még folyni fog belőle az olaj... :huh:

Koncentrálj inkább a tömítésre... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha rövidebb csavarokat veszel, attól még folyni fog belőle az olaj... :unsure:

Koncentrálj inkább a tömítésre... :huh:

persze tömítés csere lesz, de állítólag az x20xev tömítése a nagy királyság de azt felrakni nem triviális...a Patyi azt mondta lehet, h. kettő kell, a Demo meg azt, hogy rövidebb csavarokkal kellene az Anti meg azt, hogy a terelőlemezt kellett neki visszahajlítani....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.