Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Spanom csak a szopás bazzzzzz

pedig az női meló lenne nemde? :D

Ezértirigyellek öcsse betolod patyihoz és később elhozod bázzz...

A karter kapott 2 komponensüt, mikor megrepedt ezt egy szervízben csinálták x és a lényeg nem láttam a köcsög körberagasztotta a kartert!

Azt tudom ha kész lesz a kocsi az első út hozzá vezet és megkérdezem ezt hogyan gondolta.... jah és a karter még mindeig fenn van. Az olajleeresztőt nem tudtam kitekerni mert körbe van ragasztva az is....

Link to comment
Megosztás:

a Patyinál szopizom a fütyköst... :roll: (Nem félreérteni... :D )
Anti bazz ezt NEM LEHET FÉLREÉRTENI :P :D :D :D

...és sehogy nem lehet lefeszegetni??? :roll:

megpróbáltam leoldani kül folyadékokkal de nem hatotta meg

rángatásból annyi lett,h magamratéptem az autót karter ekkor a fejemtől 2cm-re, lepörgött már megint a szokásos divx.... autó alól ki, a fost lehesegettem a bokámig, szerszámok össze, ennyi mára a móka nem akarok meghalni.

Link to comment
Megosztás:

Anti bazz ezt NEM LEHET FÉLREÉRTENI :P :D :D :D

van aki mindenre képes az autójáért...de Anti ez csak egy pontig dicséretes :D :lol:

rángatásból annyi lett,h magamratéptem az autót karter ekkor a fejemtől 2cm-re, lepörgött már megint a szokásos divx.... autó alól ki, a fost lehesegettem a bokámig, szerszámok össze, ennyi mára a móka nem akarok meghalni.

a newbie fórumozóknak lehet, hogy majd osztani kell ilyen aztec-fordító-bábelhalat :lol: :lol:

de el ne akarjatok már rémíszteni az autovásárlástól

Hemi tegnap ismét előadta a fülrágást arrol, hogy inkább nézzek c20ne-t....hazaértem lehuppantam, hogy most jol megnézem milyenek vannak...hááát abbolsem sokat hirdetnek... :?

Link to comment
Megosztás:

Jó akkor gyere értem, és vihetsz...

A Patyinak meg majd elmeséljük, hogy mi a hiba, ő elmondja mit csináljunk, és utána visszaviszel oszt szerelünk... :D :P

Viccet félretéve! Megyünk együtt...feltéve, hogy vigyázol az ablakodra...mert múltkor úgy telikönnyeztem a kontaklencsémet, hogy ki kellett dobni... :D

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Spanom csak a szopás bazzzzzz

pedig az női meló lenne nemde? :D

Ezértirigyellek öcsse betolod patyihoz és később elhozod bázzz...

A karter kapott 2 komponensüt, mikor megrepedt ezt egy szervízben csinálták x és a lényeg nem láttam a értelmifogyatékos körberagasztotta a kartert!

Azt tudom ha kész lesz a kocsi az első út hozzá vezet és megkérdezem ezt hogyan gondolta.... jah és a karter még mindeig fenn van. Az olajleeresztőt nem tudtam kitekerni mert körbe van ragasztva az is....

ne hülyéskedj már !!!

olyan nincs hogy nem lehet valamit szétszedni ...

csavarhuzó kis kalapács és szépen le fog jönni

hunn laksz te egyébként ??

Link to comment
Megosztás:

16ban SXP kollega :wink:

Má sötét rlz van light mint szarba a vitamin.

Asszem a 7en szerválok világítást és akkor már lehet sötétben is dolgozni.

Jah csak nem akartam szétbafni a artert hátha jó lesz még.

De ha nem marad más brute force lesz belőle a napokban....

Link to comment
Megosztás:

16ban SXP kollega :wink:

Má sötét rlz van light mint szarba a vitamin.

Asszem a 7en szerválok világítást és akkor már lehet sötétben is dolgozni.

Jah csak nem akartam szétbafni a artert hátha jó lesz még.

De ha nem marad más brute force lesz belőle a napokban....

nem olyan durva az meg ...

ha fémragasztoval van ragasztva az is elenged csak egy részen meg kell fesziteni

nem feltetlenül fog az eltörni

Link to comment
Megosztás:

Aztec.........most majdnem meghaltam a nevetéstől...........bazzzzzzzzz :D :P :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem akkó került majdnem padlóra a járgány miko meghúztam egy csavart és azzal a mozdulattal le is emeltem az emelőről :D Alatta volt az akkor még hibátlan alufelnim.............. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.