Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja csak kicsit parás is, hogy jobbra balra álltok mellettem, én meg köztetek keresztben... :lol: :lol:

Tegnap elgondolkoztam este még azon a Weber dolgon...3 db-al brutkót lehetne csinálni...de elöbb most megvárom, hogy csoki mit fog szívni vele...

:unsure:

Akkor már inkább sokszelep, nem? Kevésbé szívásgyanús... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg ez pont így jó.A sárvédő ívvel kellene valamit kezdeni mert szét fogja cseszni a gumit.Ha gondolod ezt is szívesen szétkalapálom,mint az enyémat az esküvő elött :unsure: :huh:

Valahol le kellett vezetni az ideget... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nos akkor tudna valaki segíteni abba hogy pontosan milyen mély hangszoro megy az F es astrák első ajtajába???előre si köszi ha lehetne privibe

csőcső

csak 13-as megy a gyári helyre. Ennél nagyobb, a 16-os már csak kiemelő szettel beszerelhető.

Tavaly végig zongoráztam.

Link to comment
Megosztás:

Vagy autó specifikus 16"-os. Amit majdnem mindegyik komolyabb cég gyárt. Ezeknek álltalában kisebb a mágnese pont azért, hogy a ha letekered az ablakot ne akadjon meg benne. Még kiemelő keret sem kell.

Ez is igaz! Vannak ilyenek.

Spec nekem már megvolt régóta és jó nagy mágnessel a hátulján. Nem akartam már és nem is néztem másik után... Amúgy a 16os nagymágnesűekhez sem kéne túl sok hogy elférjen. Az ajtóból ki lehet reszelni csak az ablak miatt nem fér el. Az ablakból kéne levágni 3-4cm-t egy negyedkör ívben és akkor gond nélkül beférne. De ezt megoldhatatlan.

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a nagy punnyadás itt embörök??? :lol: Mi volt itt a napokban? gyorsulgatunk meg ilyenek? :unsure: Mikor jöttünk home csütörtökön, elég sok zsernyákkal taliztunk még Pesten :lol: Éccaka :lol: Legközelebb mikor jövünk benne lennék ám én is ilyen kis "tolom a taligámnak" eksönbe :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mikor jöttünk home csütörtökön, elég sok zsernyákkal taliztunk még Pesten :unsure: Éccaka :huh:

mindig ez van, csütörtökön már gyülnek pénteken meg tele van velük a Körút meg a Váci....bár én hétvégén éjszaka általában bkv-val és közepesen/erősen ittasan közlekedek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.