Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

köszi Fbalazs

de nekem ez ien intézett hangszoro lenne és igy sajna nincs katalogus:(

keresgéltem pár helyen de mindenhol csak saccra adták meg és 5-6cm et mondtak

de jo lenne tudni konkrét értéket, mert szétszedni most nem tudom sajna, kivülről mérni pedig csak annyit tudok, hogy a rács és az ajtó vázáig mennyi a távolság, de azt hogy mennyivel tud belogni azt sajna nem:S

Pont a mágnesnél lesz az ablak mechanika egy része, úgyhogy nem mehet a buli a az ajtó külső részég. Max ha azt a kis részt kivágod... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ami nagyon furi volt, h egyik videón majd látszani is fog, hogy egyik "futamnál" 4.ben nagyon kezdett beérni, majd lehagyni!! szal valami nem tecc.. lehet xar benya volt most ocsmányba.. vagy xarak a gyújtáskábeleim, vagy vagy vagy.. nem tom mi :unsure: :huh:

De ezért még mindig nem rossz.. és szeretem :lol: :lol:

Biztos hogy nem a benzin miatt megy rosszabbul az autód.Az ennyit nem számít.Mert ha csak fél autó lenne a különbség akkor még esetleg,de nem annyi volt.

Mindentől függetlenül nagyot autóztunk tegnap este.Lurdy felé is meg haza is.Jó volt.A legjobb azért a bmw-s volt,Laci elmesélése szerint :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon csúnya súlykülönbség van egyébként a két autó között. Pláne ha én is benne ülök... :unsure:

Elolvadt a hó... :huh: :lol:

És tegnap ki is derült hogy mennyit számít 85 kiló.Mikor a Tom ült mellettem akkor kicsit a Laci volt előrébb csak 4.ben értem utól de akkor eléggé.Amikor a Tom már nem ült mellettem akkor viszont csúnyán elmentem.Tényleg a súly a legnagyobb tuning.

A fékem nagyon elfogyott,jobb volt a ds betét,de csak ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

És milyen C corsa lett?

És akkor mi lesz a csacsival??? :unsure: :huh:

Megvette a csacsit,végül 250000 lett a vége.Kivitték neki benzin nélkül.Másnap elment tankolni és ömlött belöle a benzin több helyen.Kicsit mérges lett és annyira felidegesítettük hogy vigye vissza.Vissza vették és most Ákos segített egy C corsát venni.2003 11.havi 1000 es,22000km-el 5 ajtós.Sérülésmentes egy 60 éves nénié volt aki alig használta.1.5 milkáért

Link to comment
Megosztás:

Van itthon egy kis dolgom, utána megcsinálom a videókat ha lesz időm, mert sajna estére meg megyek melózni.. és igy fullba, sallangokal vagy 300mega.. az meg sok uw.re :lol:

Amúgy az amikor 4esbe feljöttél Coupé, még most is nagyon érthetettlen a számomra... :huh: Amikor utána mentünk még többet, akkor már nem volt ilyen... szal nem vágom.. nah megyek teszek veszek, hátha lesz időm a videókra...

A Bömbi meg tényleg lol volt.. sajna nem látszik a videón, ahogy rácsap a kormányra, Petya nem nézte, de ahogy füstöli a gumit abból látszik kicsi..

Én viszont tisztán láttam ahogy üvölti "dolgozó lány anyád.."vagy anyját.. amikor coupe inkább lekanyarodott a lurdi felé .. mondjuk már elötte is vadul villogott ahogy jött utánunk a lurdi felé...LOL ilyenek is vannak

sajnos :unsure:

ui: LOL nemrég jöttek hugiék látogatóba.. párja mondja nekem, h reggel próbálta céges OFF mondeo 1.6 autómatát, hogy ON mit csinál havon... én meg :lol: milyen havon? :lol: LOL de nem is tudtam h esett.. bár elég hideg volt hajnalban..

Link to comment
Megosztás:

Ő is elég szépen jött velünk hazafelé.Egyesben ott van mellettem.

azért mar 2es elején a nagyot kapok töletek! majd 1x átrakom lobot egy masik kocsiba mert ketten azért sok a súly! :unsure:

Anti meg nagyon elmegy a rajtnál a fehér csapásmérővel és akárhogy indulok nem tudom megfogni, csak ha épp tekergeti az ablakot! :huh: :lol: :lol:

videot este megprobalom felrakni, bár nem tudom még milyen lett...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy az amikor 4esbe feljöttél Coupé, még most is nagyon érthetettlen a számomra... :unsure: Amikor utána mentünk még többet, akkor már nem volt ilyen... szal nem vágom.. nah megyek teszek veszek, hátha lesz időm a videókra...

Ott már 4.ben az erőkülönbség miatt mentem el,de azon én is meglepödtem.

Link to comment
Megosztás:

majd 1x átrakom lobot egy masik kocsiba mert ketten azért sok a súly! :unsure:

Kell venni neki is egy gsi-t :lol:

Antit elég nehéz larajtolni,nekem is csak akkor sikerül ha nem figyel oda rendesen.

Viszont nagyon jól néz ki hogy keresztbe indul el a seni hátulja :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ja csak kicsit parás is, hogy jobbra balra álltok mellettem, én meg köztetek keresztben... :lol: :unsure:

Azért álltam a szentendrein is jó messze töled,mert tényleg elég félelmetes.A hungárián meg pláne mert ott meg a villamos sínre lökhetsz rá :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.