Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mor!

Mennyi lesz az ára? :unsure: :huh:

Maja meglátod! :lol:

Kell? :lol:

Tegnap tényleg jó volt. Nagyon örülök annak, hogy ott volt Lali is, mert különben tuti, hogy nem jöttünk volna rá sokmindenre.

A hétvégén szétszedjük kicsit a motort, mert ki kell deríteni, hogy miért fut szegényen a gép. Lehet, hogy AC, benzinnyomásszabályzó, eltömödött injektor, stb....

Mindent át fogunk nézni. Valamint az is érdekelne, hogy miért nem tölt normálisan.

Link to comment
Megosztás:

Mindent át fogunk nézni. Valamint az is érdekelne, hogy miért nem tölt normálisan.

Hát ha nem volt hűtve a túrbo, akkor lehet, hogy szétment és pl ezért sem...de az is lehet, hogy valahol elengedi a nyomást...

Az hogy hallotok valami folyamatos sziszegő hangot az erre enged következtetni...és a 0.4 az elég sovány...gondolom a 0.8-at pályán 4-ben vagy a fölött töltötte le egy pillanatra... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nem volt hűtve a túrbo, akkor lehet, hogy szétment és pl ezért sem...de az is lehet, hogy valahol elengedi a nyomást...

Az hogy hallotok valami folyamatos sziszegő hangot az erre enged következtetni...és a 0.4 az elég sovány...gondolom a 0.8-at pályán 4-ben vagy a fölött töltötte le egy pillanatra... :unsure:

Nem, egyszer, amikor 2-ben padlót nyomtunk. De utána ismét csak 0,4-et töltött. Valamint szerintem lassan építi föl a nyomást. Mondjuk órával még csak párszor láttam, hogy mit csinál, mert ebédszünetben raktuk be a müszert és akkor kerültünk egy kis kört. De ha a turbónak lenne valami baja, azt hallani lehetne, nem?

Link to comment
Megosztás:

Hernád Tamást kellene megkeresned, ő épített zenét (is) Astra F-be...

Ha jól emlékszem, Helix szettet rakott előre és hátra is, de a méreteket ne kérdezd. Az autót biztosan láttad már vmelyik ujságban.

Amúgy pl. Pioneer TS-G17xxx sorozat még be kell, hogy férjen...

Jobb helyeken, ha adott autóhifi-gyártó katalógusát megnézed, benne vannak az ajánlások. Szépen, melyik autómárka melyik típusának, melyik évjáratába milyen hangszórót, hova lehet berakni - egyszerűbb lenne így keresni, mivel nem feltétlenül csak a mélység lehet érdekes.

Lurdynál jövő csütörtökön Pioneer katalógust tudok adni.

Link to comment
Megosztás:

Népliget (fradi pálya után) a hungin ahol már nem tud rámenni a mentő a sinekre ott bozót van az út és a sínek között. A kutya a ligetből jobbról jött még láttam is, hogy jön át az úton miközben vagy 10 autó jön felé. Minimálisat lassítottam a gombbal mert tempomattal mentem 60 - 70-el (Csoki ott ült mellettem). Kutya jobbról át a belsőbe és párhuzamosan az úton a padkától 1,5 2m-re szaladt majd elindult balra a bozót ill. a villamos sinek felé. Akkor gondoltam magamban ok átjutott a

Bazz!! ez a lurdi után volt? mert akkor láttuk azt a szerencsétlen dögöt! Épphogy ki tudtam kerülni.. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én mire hazajöttem már MSN-en az eredmény fogadott...

Tom vs Laci 4...

De a jóhíreket meghagyom Tomnak... :lol:

Valamiért nem akarja reklámozni,hogy az eddig szinte majdnem a legjobban menő Gyári Gsi-t elég szépen el3.14csázta!!!

Rohadtul bealudtam a rajtoknál, plusz valamiért nem igazán megy a szekér..

Ezt ma is volt alkalmunk tapasztalni. Ha Coupe bácsi 2006.07. hó óta nem rakott semmi okosságot a kocsiba, akkor elág csúnyán nem kóser valami. Szépen lehagyott :lol:

Majd felrakom a videókat ha lesz időm kicsit megvágni, meg tömöriteni...

Lehet érezni a téli - nyári gumit is.. pl mikor az árpa felüljáróra mentük fel, ott nekem 2ben tökre tekert, coupe meg megugrott, de ettől eltekintve is jobban ment.

Ami nagyon furi volt, h egyik videón majd látszani is fog, hogy egyik "futamnál" 4.ben nagyon kezdett beérni, majd lehagyni!! szal valami nem tecc.. lehet xar benya volt most ocsmányba.. vagy xarak a gyújtáskábeleim, vagy vagy vagy.. nem tom mi :unsure: :huh:

De ezért még mindig nem rossz.. és szeretem :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

köszi Fbalazs

de nekem ez ien intézett hangszoro lenne és igy sajna nincs katalogus:(

keresgéltem pár helyen de mindenhol csak saccra adták meg és 5-6cm et mondtak

de jo lenne tudni konkrét értéket, mert szétszedni most nem tudom sajna, kivülről mérni pedig csak annyit tudok, hogy a rács és az ajtó vázáig mennyi a távolság, de azt hogy mennyivel tud belogni azt sajna nem:S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.