Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hallottam, Tomi mi történt mét tegnap...hát sajnálom...én múltkor olyan jó 180-al éltem át majdnem ugyan ezt...na ott azért lett volna móka...őár centin múlt az egész...vagy amikor még anno Coupe-val bejáratni voltunk a GSI-t...és egy róka tiplizet át keresztben elöttünk az autópályán...csúnyán szét tud esni ilyenkor a verda eleje...

Szerencsére..kopp-kopp...én még eddig csak egy macsekot fogtam meg így, de azt is csak a rendszámtartómmal...nem lett semmi gáz... :huh:

GSI.Tomi...sajnállak téged is meg azt a szerencsétlen kutyát is.nem szeretném átélni soha! :unsure:

11 éve van jogsim és eddig mindíg sikerült elkerülnöm az állatokkal való ütközést. Az egész azért gáz mert ilyenkor kurv@ra a második helyre szorul az anyagi kár. Annak örülök (bár ez így nem épp a megfelelő szó), hogy azonnal és gyorsan vége lett neki :lol: és nem vánszorgott tovább nagy sérülések és szenvedés közepette.

Link to comment
Megosztás:

lehet, hogy ki kellene már 1x próbálnom ezt az msn dolgot :unsure:

nem akarok demagóg lenni, de igy múlik el a világ dicsősége :huh:

Van ilyen az ördögös klubban is

Nem baj ez, csak annyi történt hogy a benzines motorokat a td váltja fel. Fejlődik a világ nem pedig a dicsősége múlik el.

Tomi, amikor hazahoztam a zöld D Kadettomat, első utunk a Ringre, gyorsulásira vezetett. Hazafelé elcsaptunk egy kisqtyát. Kicsit meghajlott a köténylemez, de visszahúztuk.

Sajna a gazdi hibája ha a kutyája összevissza szaladgál az úton :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hallottam, Tomi mi történt mét tegnap...hát sajnálom...én múltkor olyan jó 180-al éltem át majdnem ugyan ezt...na ott azért lett volna móka...őár centin múlt az egész...vagy amikor még anno Coupe-val bejáratni voltunk a GSI-t...és egy róka tiplizet át keresztben elöttünk az autópályán...csúnyán szét tud esni ilyenkor a verda eleje...

Szerencsére..kopp-kopp...én még eddig csak egy macsekot fogtam meg így, de azt is csak a rendszámtartómmal...nem lett semmi gáz... :lol:

Én meg egy fácánrt csaptam el tavaly nyáron úgy 180as tempóval :unsure: A lökösön csattant egy qrva nagyot és hirtelen mintha Holle anyó megrázta volna a párnáját, repkedtek a tollak. Megálltam, gondoltam most tuti vége a lökösnek, de semmi baja csak kicsit véres volt. De a fácánt nem találtam meg. De gondolom mi maradt belőle :lol: :huh: Szerencsém volt.

Link to comment
Megosztás:

ja amúgy jó volt tegnap Bp-n, köszönet Tamásnak a Koni szettemért hogy elintézte :unsure: Hajnali 2kor értünk haza, mert ugye kímélni kellett a verdát. Hát ilyet, nem tudom milyen szerelők nyúltak a verdához ha leszedik a turbóról a vízcsövet. :lol: Mi meg nem hozzáértők nem tudtuk minek áll ki az a pöcs. De Lali felvilágosított és most beszélek is a sráccal és elmondom neki a hibákat amiket megtudtam tegnap. És lealkudok még az árból :lol: Igaz nem nagy anyagi ráfordítás mire orvosoljuk,de azért így használni a gépet??? Szerintem ő se tudta miért nem megy tökéletesen. Ja ma beaplikáltuk a turbónyomásórát és hát nem igazán tölt :huh: 0.4 meg ilyenek. Egyszer aztán felment 0.8ra de csak egy pillanatra. Meg AC csere, gyertyák, gyújtás mert néha rángat, de lényeg a turbó hűtését először visszatenni. na lesz ezzel meló. De megorvosoljuk ám:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.