Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

00/00-at én se... nem is hallottam róla, de hátha. azért megkérdeztem.

25/00-ás WEITEC -et néztem ami még a legoptimálisabb...

Elől még nem akarom bizerálni a magaságot mert nem tudom mennyit fog rajta lehúzni a másik motor.

Majd ha benne lesz...

Link to comment
Megosztás:

muszáj kitermelnem az árát az ülésnek amit tegnap felgyújtottatok :lol: :lol:

egyébként kicsit meg voltam reccsenve,. hogy az fk-nak lett baja, de szerencsére "csak" a gyárinak :lol:

Engem ne keverjél bele légyszi.Csak ott voltam.

Ha az FK nak lett volna baja akkor legalább kaptál volna helyette olyat amiből eléred a pedált :D :unsure: :huh:

Azért örülök hogy nem vagy emiatt mérges a Tomira,mert szegény eléggé megrecsentt emiatt....

Link to comment
Megosztás:

00/00-at én se... nem is hallottam róla, de hátha. azért megkérdeztem.

25/00-ás WEITEC -et néztem ami még a legoptimálisabb...

Elől még nem akarom bizerálni a magaságot mert nem tudom mennyit fog rajta lehúzni a másik motor.

Majd ha benne lesz...

biztos hogy lejebb lesz mert nehezebb a turbó egy 50kilóval kb....

Link to comment
Megosztás:

Engem ne keverjél bele légyszi.Csak ott voltam.

persze, mindne balhé ugy kezdődik: "dehát visszaütött" :D :lol:

Ha az FK nak lett volna baja akkor legalább kaptál volna helyette olyat amiből eléred a pedált ;) :unsure: :huh:

Ne adj ötleteket, mert lemegyek a garázsba felitatok valami ronggyal egy kis metabondot a kocsi alól és rendezek egy szalonnasütést itt az cég udvarán :lol:

Azért örülök hogy nem vagy emiatt mérges a Tomira,mert szegény eléggé megrecsentt emiatt....

Ugyan miért lennék? Balesetek történnek.

Mondjuk ha fizetős helyen történne már elkértem volna az árát :lol:

Link to comment
Megosztás:

árakról mesélj lécci

10ért szereztem másik HF-et. Nyomáspróba, szimmeringek és HF tisztítás, síkolás kb 15e.

Új Csavarok, tömítések (erre nem emlészem tisztán) kb 16.

+ szerelés ami 35ben állt meg mert ki kellett takarítani a hűtőrendszerből az olajos Cappuccinot ami nem volt egyszerű, és még mindig van benne.

Most hirtelen több nem jut eszembe... JA! meg kellett két db szelep is. 2 el volt ferdülve. Utángyártott került bele... Ennek nem emlékszem az árára, asszem 6e volt a kettő. A HF-es srác rendelte és tette bele. A gyári db-ja 8e lett volna arra emlékszem.

Még kell 2 v 3 teljes öblítés...

benzinnel lenne jó átmosni de az egy kicsit necces lenne :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.