Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tisztelettel felhívnám a Diny-Demo-Mor bontós aranyháromszög figyelmét, hogy van egy külön bontós topik is, sajátítsátok ki nyugodtan :unsure:

Meg a Redi sem lesz egyedül a kerepeléssel. :lol: :huh:

de ez a kerepelés bármikor, bárhol pöccre indul :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem inkább a 18-as számú tömítés lesz (bár ha a zacsin a cikkszámot is ide írod azonnal megmondom) az pedig a váltó harang és csapágypajzs közötti tömítés.

Tomi bácsi! Laci képtárában asszem a következő kép az pont a zacsi cimkéit mutatja. Arról koppintottam a cikkszámot. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Fogsz Te még sírni mokor egy tank benzinnel elmegyek 900km-t.Neked meg addig legalább 1x kell tankolnod.(ha turbó lesz 2x) :lol:

benzint fogsz tankolni a Corsába??? :lol:

izgi lesz :lol: :huh: :unsure:

remélem én is kijutok valahogy,megnézném a Corsa kisasszonyt.

Link to comment
Megosztás:

28068582.jpgkatt a képre, vagy ide

itt meg ha az alkatrész keresésre kattintasz, akkor egy online EPC kell, hogy bejöjjön.

Így ha a katalógusszám megvan, a kereséssel megtudhatod, mi micsoda. ill. fordítva is. :huh:

ja.. tömítés lezárófedélhez (f18-hoz) a neve

ui: a képtáradban a következő képeken is gondolom ez van, és ott láttam a számát... :unsure:

Köszke a segítséget! Akkor viszont nem tom mért nem lett beépítve.. lehet jó volt ami benne volt.. nem folyik,ez a lényeg.És igen az van a többi képen is.

Link: WOW! ez szupinak tünik,majd áttanúlmányozom!

köszi!

Link to comment
Megosztás:

Az a durva ahogy 3000 felett megjön az erő és felgázon eltekeri a kerekeket, de valami 0 erőlködéssel. Onnan azért már jót indul... :unsure:

Nah ez egy isteni érzés lehet! :huh: Gondolom te is álmodsz azóta néha ezzel :lol: :lol:

3000 felett nekem is eltekeri, de max 1 esetleg 2ben padlógázon és ha nem full a tapadás :lol:

Link to comment
Megosztás:

benzint fogsz tankolni a Corsába??? :D

izgi lesz ;) :lol: :lol:

remélem én is kijutok valahogy,megnézném a Corsa kisasszonyt.

Elírtam naaaaaaaaaaaa :lol: :unsure: :) :P

ha karácsonyig még eljutok eccer(az 5 km-re lévő telepre) lemérni a vas súlyát akkor mire számítsak fel tok állni a mérlegre a lökössel(11cm a földtőőől)vagy ne is próbálkozzak?????

kőőősz :huh:

Nyugodtan.Ha Anti meg én is rá tudtunk állni a mérlegre akkor neked is menni fog.

Link to comment
Megosztás:

Elírtam naaaaaaaaaaaa :huh: :unsure: :lol: :lol:

Ha kijön a benyakútról és megáll, akkor meg.. "elnéztem naaaaaaa.. a megszokás.." :lol:

Ne vedd a szivedre, csak hülyülök..volt már h én is 8ast tankoltam 5ös helyett..igaz, az nem okoz galibát.. sőőt

Link to comment
Megosztás:

Ha kijön a benyakútról és megáll, akkor meg.. "elnéztem naaaaaaa.. a megszokás.." :lol:

Ne vedd a szivedre, csak hülyülök..volt már h én is 8ast tankoltam 5ös helyett..igaz, az nem okoz galibát.. sőőt

Eddig szerencsére egyszer se kevertem össze a céges dizelt a saját benzinesemmel a kúton :unsure: Remélem ez így is marad :huh:

Link to comment
Megosztás:

Chaba: neked volt egy kis mizéria a HF-el? ha igen megoldódott?

HF csere volt! Új csavarok, tömítések meg minden...

Még mindig gyűlnek az olajfoltok a vízben, de valószínűleg a sok lerakódott trutymó mosódik ki szép lassan.

Azóta már neekem is van egy a turbós mocim kompletten, Coascast fejjel.

Valamikor nyáron bevarázsoljuk.

Ezt az eredetit pedig majd eltesszük, ha egyszer eladnám a verdát akkor majd szépen visszarakom...

és így még PLUSZ lesz egy eladó turbós motorom is... így talán majd nem bukok annyit anyagilag.

Neked is vannak rugó problémáid ha jól tudom...

Nem tudsz olyan sport rugóról ami gyári méretben kapható( NEM ültet) ?

pár oldallal etelött kérdeztem Coupe-t is csak lehet h nem látta

Link to comment
Megosztás:

Nem tudsz olyan sport rugóról ami gyári méretben kapható( NEM ültet) ?

pár oldallal etelött kérdeztem Coupe-t is csak lehet h nem látta

Ha beraksz egy 25/00 szerintem az olyan lesz mint a gyári.Mert ha jól tudom akkor a gsi gyárilag 2centivel lejebb van.Olyat még nem láttam ami 00/00 lenne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.