Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azért ugye csak a tied volt

Hátha bontás lenne a vége akkor az fájna! Az hogy eladtam, annak már tudok örülni is!

Csak amennyire szükséges :unsure:

Cabrio lesz belöle? :huh:

Vicces gyerekek!

Csak azért kérdeztem mert ez a bontósdi olyan mint a szerencse játék vagy a drog, elkezded és nincs belölle kiszállás! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ejj.. kész autófelvásárló-bontó maffia működik itt szépen csendesen! :unsure: :huh:

Pöstön még nem esik az hav..

(nekem van kétoldali bakom, klimás verzióhoz, de csak úgy és olyannak adnám aki tud vele játszadozni,kipróbálni,saját maga ki be rakni,ergo nem veszit a szerelésen, mert u.gy. és szerintem marha kemény, szétrázta a kocsit.. én ki is cseréltettem..amúgy meg sacc egy évesek.)

Link to comment
Megosztás:

(nekem van kétoldali bakom, klimás verzióhoz, de csak úgy és olyannak adnám aki tud vele játszadozni,kipróbálni,saját maga ki be rakni,ergo nem veszit a szerelésen, mert u.gy. és szerintem marha kemény, szétrázta a kocsit.. én ki is cseréltettem..amúgy meg sacc egy évesek.)

Ha nem kell már és holnap mész Lurdyba, akkor légyszi hozd öket. Mornak, vagy nekem tuti, hogy kelleni fog. Szerelöhöz meg úgyse járunk, ezeknek az autóknak úgyse lesz soha semmi baja. :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem kell már és holnap mész Lurdyba, akkor légyszi hozd öket. Mornak, vagy nekem tuti, hogy kelleni fog. Szerelöhöz meg úgyse járunk, ezeknek az autóknak úgyse lesz soha semmi baja. :unsure: :huh:

háát nem hinném, h fog kelleni. tarcsiba raktam csak el. vissza tuti nem rakom,max arra az esetre van kint az erkélyen ha neadj' Isten leszakadna valamelyik. De majd akkor kérek én jól valakitől addig mig veszek. bár azért csúnya lenne ha ilyen hamar megadná magát az origi new gyári cucc.. (1-2-3 hónapja van bérakva)

Holnap, azaz ma, még nem tom hogy ki tok-e menni, de ha megyek kiviszem őket. Kicsit koszosak a "lelkemék"

ui: utánanéztem, kicsit tévedtem "Dátum: 2005.08.05 Km: 128 051 Motortartó gumibak BE, JE + munkadíj Ár: 4063+7293+4000"

Szal kicsit több mint 1 évesek.. az árból meg valaki talán tudhatja milyen bakok ezek.. ha minden igaz csergőből vették anno a szerelők...

Link to comment
Megosztás:

Na meg mégegy kérdés,amit már régebben meg akartam kérdezni. Akki utána tud nézni, talán pl. gsitomi? valami progiban, ez milyen tömítés?

Helpként. amikor randán folyt az olaj a váltómból, akkor vettem egy rahedli tömítést. Sz.Gab megcsinálta a verdát, de ez kimaradt,megmaradt.

Hova valósi ez a cuki kis "jószág"?

Már csak azért is, hátha ez is jó lesz valakinek valahova.. vagy megtartom,de akkor jó lenne tudni hova való..(van több kép, különböző azonosítókkal.csergős cucc)

Link to comment
Megosztás:

Gratula István a kisCorsahoz!!! Faján néz ki, remélem nem lesz baj vele. Csodálxom hogy Astrával mentetek le (meg sem fordult a fejemben hogy nem a Bömivel)

Fazék haversrácnak kéne akkor az az Astra hátsó ablaktörlőkar meg ha van valakinek egy jobbos tükör akkor az is.

Demo hivlak majd holnap

Link to comment
Megosztás:

Na meg mégegy kérdés,amit már régebben meg akartam kérdezni. Akki utána tud nézni, talán pl. gsitomi? valami progiban, ez milyen tömítés?

28068582.jpgkatt a képre, vagy ide

itt meg ha az alkatrész keresésre kattintasz, akkor egy online EPC kell, hogy bejöjjön.

Így ha a katalógusszám megvan, a kereséssel megtudhatod, mi micsoda. ill. fordítva is. :huh:

ja.. tömítés lezárófedélhez (f18-hoz) a neve

ui: a képtáradban a következő képeken is gondolom ez van, és ott láttam a számát... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Azért ma jó volt megérezni, a turbó ízét mi...tök faja, hogy 4-5 autóval előrébb hallottam a lefújót, ahogy eltoltad neki... :huh:

Az a durva ahogy 3000 felett megjön az erő és felgázon eltekeri a kerekeket, de valami 0 erőlködéssel. Onnan azért már jót indul... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Na meg mégegy kérdés,amit már régebben meg akartam kérdezni. Akki utána tud nézni, talán pl. gsitomi? valami progiban, ez milyen tömítés?

Helpként. amikor randán folyt az olaj a váltómból, akkor vettem egy rahedli tömítést. Sz.Gab megcsinálta a verdát, de ez kimaradt,megmaradt.

Hova valósi ez a cuki kis "jószág"?

Már csak azért is, hátha ez is jó lesz valakinek valahova.. vagy megtartom,de akkor jó lenne tudni hova való..(van több kép, különböző azonosítókkal.csergős cucc)

28068582.jpgkatt a képre, vagy ide

itt meg ha az alkatrész keresésre kattintasz, akkor egy online EPC kell, hogy bejöjjön.

Így ha a katalógusszám megvan, a kereséssel megtudhatod, mi micsoda. ill. fordítva is. :huh:

ja.. tömítés lezárófedélhez (f18-hoz) a neve

ui: a képtáradban a következő képeken is gondolom ez van, és ott láttam a számát... :unsure:

Szerintem inkább a 18-as számú tömítés lesz (bár ha a zacsin a cikkszámot is ide írod azonnal megmondom) az pedig a váltó harang és csapágypajzs közötti tömítés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.