Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem ezt a corsát linkelte a minap Coupe?

De ezt is belinkeltem.Ma fel is akartam hívni,ezek szerint eladták.Viszont voltunk GSI tomival miskolcon és ott vettem egy 91es 1.5D.

ezt

Egész jó.A futómű nem kopog a gátlók hibátlanok.A kasztni egész jó állapotban van.A motor is jónak tűnik.Kicsit furcsa a dizel illat,de majd megszokjuk.

Demo neked nincs véletlenül corsához tükreid,meg ajtókárpítjaid?Ezek egy kicsit le vannak lakva.

Link to comment
Megosztás:

De ezt is belinkeltem.Ma fel is akartam hívni,ezek szerint eladták.Viszont voltunk GSI tomival miskolcon és ott vettem egy 91es 1.5D.

ezt

Egész jó.A futómű nem kopog a gátlók hibátlanok.A kasztni egész jó állapotban van.A motor is jónak tűnik.Kicsit furcsa a dizel illat,de majd megszokjuk.

Demo neked nincs véletlenül corsához tükreid,meg ajtókárpítjaid?Ezek egy kicsit le vannak lakva.

Gratula. Remélem azért tudtatok alkudni. Legalább egy 50-et. :unsure:

Képen jól néz ki, a dieselben meg majd segít J0hnny. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én jöttem vele haza.Tomi astrázni akart.Nem megy rosszul,de nem egy verseny autó.20 másodperc a 100 gyári érték.

Ajtókárpitom lesz, mert az enyémek nem fognak visszakerülni a Corsába. Viszont azok se olyan jók már szerintem. Tükröm is van még asszem 3 vagy 4.

Link to comment
Megosztás:

Jah jól megy a kis 1,5dizli! 130 - 140-et jöttünk hazafelé. Gondolom ennél többel már nem szabadna hajtani és az utazója inkább a 120-130 lenne szerintem. Semmi füst csak ha gyorsítasz és akkor sem vészes vagyis nem egy korom gyár. Mint pl amivel az Anti jött ki 1x Lurdyhoz (renyo talán). Caravan is jól megy kb úgy mint a volt GSi-m! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ajtókárpitom lesz, mert az enyémek nem fognak visszakerülni a Corsába. Viszont azok se olyan jók már szerintem. Tükröm is van még asszem 3 vagy 4.

Holnap csinálok róla képet és megnézzük melyik a jobb.Tükör meg tutti kell jobbos is meg balos is.Nem lehet egyiket se állítani :unsure: .Mennyi az ára?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.