Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hmmm, nekem nagyon tetszik így körbe 9x16-os felnikkel, föleg mert jó magasan van a segge. :unsure: :huh:

http://www.car-vs-car.de/gal/Ope6057.html

Ezért, hogy így kilátszik a kerék futófelülete a sárvédő alol simán helyszínen tarkón lövi kint a rendőr. Ez max egy demó kép lehet mert nem hinném, hogy ezzel jár. A magasság meg .....

Link to comment
Megosztás:

nézd csak Anti!

ez itt a mobile.de-n első blikkre nagyon ott van, fullos (mondjuk emiatt + 50 kg - az én kocsim alapján tudható, de kiszereled a navit, stb. :unsure:):

Astra G OPC Turbo

ha most kéne elindulni, ezt biztos megnézném... igaz, hogy 123.000-et futott, de ki nem sz.ja le, ha úgy is tuningra köll. a turbó kijön, stb., mi bajod lehet. ezt a gépet 5 misiből 330 lovasra meg lehet csinálni úgy, hogy nem esik szét alattad minden héten...

Link to comment
Megosztás:

Felejtős! Mert az István ennyit nem ad érte (már amilyen live) a srác meg nem akarja elgagyizni inkább elrohad nála.

Azt láttam téged sem győzött meg az autó anno. De bömi után ugye visszacsüccs egy 2x éves alap autóba nem is csoda.

De még akkoris jobb mint egy olyan Corsa ami kitudja milyen.

Link to comment
Megosztás:

Ö nem vesz ilyet! Annó jól lefikázta amikor legyorsult a Dbilas rendszerével, de te is tudod hisz mondta neked. :unsure: :lol:

nekem mind1, csak hangosan gondolkodtam. a mostani maci-laci tuninggal is elpicsázom egyesben a gépét :huh:, akkor gondolhatod, hogy nem olyan fostalicska az szépen kiépítve.

jó, persze ugyanannyi lóerő egy jóval könnyebb gépben többet hoz, de azt írta Anti, hogy számít a kényelem, meg a megbízhatóság. mind2 plusz súllyal biztosítható... az OPC G ebben sztem nagyon is versenyképes. ültem M-es bömkóban, meg S3-ban, kényelmileg nincs érdemi különbség a logót leszámítva.

Link to comment
Megosztás:

nekem mind1, csak hangosan gondolkodtam. a mostani maci-laci tuninggal is elpicsázom egyesben a gépét :huh:, akkor gondolhatod, hogy nem olyan fostalicska az szépen kiépítve.

jó, persze ugyanannyi lóerő egy jóval könnyebb gépben többet hoz, de azt írta Anti, hogy számít a kényelem, meg a megbízhatóság. mind2 plusz súllyal biztosítható... az OPC G ebben sztem nagyon is versenyképes. ültem M-es bömkóban, meg S3-ban, kényelmileg nincs érdemi különbség a logót leszámítva.

Annó amikor az eset volt akkor 4lepke Dbilas volt benne neked meg serie és arra volt akkor az mondva, hogy mekkora sz@r az OPC Turbo, hogy nagy nyomatékkal és 200le-vel így kikap. Legalább is az Istvánnal egyetemben úgy nyilatkoztak ezután: nekik nem lesz OPC. Igaz vót vagy 200kg + a kasztniban. A kényelmet egyébként igazán hosszútávú vezetésnél veszi észre az emeber. Aztán ki tudja lehet megmásítja véleményét Antal úr és vesz egyet. :lol: A GSi eldásból úgy érzem mintha kezdene meg komolyodni. Vagy nem? :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.