Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Redi gyanús vagy Te nekem...

Mi is voltunk Tomival ótót nézni Dunaföldváron akinek köszönöm a furikázást :unsure:

Ezt néztük meg. Csávó aszonta hogy megyünk persze viszünk rencámot hozhatjuk is haza. Ehhez képest 3 hónapja áll a kertben és amikor hozta akkor is csak a trélerről letéve beállt a kertbe vele.

Ehhez képest nem volt fék, felvillogott a csekkengin lámpa és olyankor torkant a motor durván. Alapjárat enyhén szólva is ingadozó volt, akksi olyan szar volt hogy hiába a generátor az alapjárat ingadozás vagy bármi miatt ha megállt, se kép se hang. Alig tudtunk visszamenni a kúttól a kertig. Ülésekre is aszonta rendben pedig a vezetőoldali ki volt szakadva és a jobb oldala szét volt törve a szerkezetnek. Jobb oldalon aszonta meg van karcolva az ajtó, ehelyett törve volt. Még a karosszéria is. Még a háccsóivnél is.

Motor maga amúgy szépen járt, futómű jó volt, elektromos ablakok, és a műanyag körben tök jó volt. Ennyi. 180 az alja.

Nemkő ennyié az a szíjjeldikkházott trágyadomb és csávó meg inkorrekt

Látod nem kérdeztél ezt már közel 3hónapja hirdeti és már én is megnéztem.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit szívesen mentem!

Legalább autókáztun egyet meg jót beszélgettünk.

Az autón nem is volt fék csak olyan halványan mintha lenne valami de mégsem. Ne szépítsd. Nem hiszem, hogy az akksi miatt volt a se kép, se hang szerinem ott valami csúnya elektromos baj is volt. A motor jó erős volt addig a 20s-ig.

Kipuff sortömítésnél csúnyán kifújt.

Semmi csapágy hang a motorból. De amikor elért egy bizonyos időt simán olyat rángatott, hogy leszakadt a fejem. Futómű az tök jó volt + a motor + a spoilerek + a lökhárítók de ezek nem érnek 180-at max 130.

Szal egy kalap k@ki.

Link to comment
Megosztás:

Redi gyanús vagy Te nekem...

Mi is voltunk Tomival ótót nézni Dunaföldváron akinek köszönöm a furikázást :unsure:

Ezt néztük meg. Csávó aszonta hogy megyünk persze viszünk rencámot hozhatjuk is haza. Ehhez képest 3 hónapja áll a kertben és amikor hozta akkor is csak a trélerről letéve beállt a kertbe vele.

Ehhez képest nem volt fék, felvillogott a csekkengin lámpa és olyankor torkant a motor durván. Alapjárat enyhén szólva is ingadozó volt, akksi olyan szar volt hogy hiába a generátor az alapjárat ingadozás vagy bármi miatt ha megállt, se kép se hang. Alig tudtunk visszamenni a kúttól a kertig. Ülésekre is aszonta rendben pedig a vezetőoldali ki volt szakadva és a jobb oldala szét volt törve a szerkezetnek. Jobb oldalon aszonta meg van karcolva az ajtó, ehelyett törve volt. Még a karosszéria is. Még a háccsóivnél is.

Motor maga amúgy szépen járt, futómű jó volt, elektromos ablakok, és a műanyag körben tök jó volt. Ennyi. 180 az alja.

Nemkő ennyié az a szíjjeldikkházott trágyadomb és csávó meg inkorrekt

Ezért 150nál többet én nem adnék sőt még annyit se így kép alapján és gondolom élőben még annyit se.

Link to comment
Megosztás:

Jó fej vagy állítólag beszéltetek erről az autoról. Vagy nem Albi? Mindegy legalább tényleg jót beszélgettünk meg drifteltünk a körforgalom kijáratoknál. :unsure:

Nem beszéltünk róla. Ma felmentem a hasznaltautora és ennyi.

Azé nem kérdeztem mert nemtudom mér

De kocsikáztunk 1 jót akkoris.

Diny Csabi mondott vmit a fehér Astrádról... Mi is van?

Link to comment
Megosztás:

Én is azt komálom, ahogy közeledésre megjelennek olyan hibák is az autókon, ami telefonban nem volt.....

Ez így szokott lenni sajna :huh: Anno Pápán néztem egy 1.6 16v Astrát ami szinte fullos volt, bőr,klíma,el.csomag,szóval minden benne volt. Interneten néztem jépek alapján szép volt, telefonon is dícsérték, annyit mondtak hogy a jobb oldalán az ívnél van kis rozsda. Na nekem ez így tetszett is és elmentem kb. 300km-t hogy megnézzem élőben. És mikor megláttam azt hittem rosszul leszek :lol: Nem a hátsó ív,hanem az ajtó is és onnan hátra egészen meg volt törve,rohadva! Kib...ott mérges lettem de higgadt maradtam. Ja és az ára anno 1.2 milla volt, 1996os évjárat. ez volt 4 éve. De azért mentem vele egy kört ha már utaztam ennyit a semmiért. És rángatott a motor, repedtfazék hangja volt és úgy ahogy van egy kalap xar!!! Ozt eljöttem haza. Kifurikáztam egy tank benyát. És utána vettem a GSI-t :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nekem Albert nem mondott semmit,hogy mi a terve ezzel a Gsi-vel.Egy hónap múlva meg oda fogja adni 150ért is.Én tudom :unsure:

Annyit megérne neked? Most hoztál egy nyóccelepest nem? Pirosat :huh: cali el. tetőablakot mennyiért osztanál ha kellene nekem esetleg? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Visszakaptam a nickemet! :unsure: Köszönet érte mélykéknek!!!

Tud valaki olyan sport rugó márkát amiben létezik olyan , hogy NEM ültet?

gyári méretet szeretnék. A 17" -es kerekektől nem tud lejjebb menni... hátul semmikép.

Eddig WEITECnél találtam 25/00 -ásat, de elől sem igazán eröltetném.

Coupe-nak van WEITEC-e ha jól tudom...

Coupe, nem tudod véletlenűl, h létezik-e WEITEC 00/00-ás rugó

Link to comment
Megosztás:

Az már valami sok opelen nem fog már. Mondom ezt tapasztalatból. Vagy ha még jó akkor Demo tesz róla hogy ne legyen :lol:

Most miért? :unsure:

Én nem tehetek arról, hogy mindig nálam szarnak be a kézifékek! :huh:

Viszont a tárcsafékeknél, ahol belül van még egy dobfék, mint kézifék, az szerintem nem egy jó konstrikció, mert azok tényleg nem bírják.

Link to comment
Megosztás:

Most miért? :unsure:

Én nem tehetek arról, hogy mindig nálam szarnak be a kézifékek! :huh:

Viszont a tárcsafékeknél, ahol belül van még egy dobfék, mint kézifék, az szerintem nem egy jó konstrikció, mert azok tényleg nem bírják.

Ne szépítsd mindíg azzal fordulsz, vald be! De őszintén ám.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Az, hogy 6 millióban van az nem azt jelenti, hogy 6 milliót ér. Ennek az autónak kib. nehéz meghatározni a piaci értékét. Az átlag gsi árak 550-900 körül vannak.

németországban is nézegetem a gsiket, és elszomrító a kínálat eléggé. de itt legalább a felújítandó kerül 1200 euróba vagy 1000 be, nem 800e ft be....

Link to comment
Megosztás:

Ne szépítsd mindíg azzal fordulsz, vald be! De őszintén ám.

Eddog csak egy Calibránál szakadt el a bowden. A kocsi mellett álltam és a nyitott ablakon keresztül behúztam a kéziféket....

Meg a Vactrámnál már kétszer ment tönkre, pedig nem szoktam azzal forgolódni. Szerintem az egy szar konstrukció.

Miután be lett állítva, talán egy hónapot bírta. Valamint soha nem is fogott normálisan.

Nagyon tetszene ez a gumi, csak ennyit nem ér:

http://www.gumimarket.hu/?PID=20158&op=product

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.