Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ki tud segíteni felnit hol políroznak? És szépen nem összecsapva meg stb.! Vagyis előtte javítaniuk kellene a peremeket, aztán teljes polír a schmidteknek. Vagy csak perempolír? please help aki vitte már valahova a felnijeit és meg volt elégedve az árral és a munkával is.

Link to comment
Megosztás:

Ki tud segíteni felnit hol políroznak? És szépen nem összecsapva meg stb.! Vagyis előtte javítaniuk kellene a peremeket, aztán teljes polír a schmidteknek. Vagy csak perempolír? please help aki vitte már valahova a felnijeit és meg volt elégedve az árral és a munkával is.

Gyuláék egyik fő profilja. Viszont ott kell hagynod két-három hétre, mert sok az ilyen munkájuk.

Darabonként 4-5e + a javítás.

Műhely: XIII. Tatai u. Tel: 30/9065848

Link to comment
Megosztás:

Ki tud segíteni felnit hol políroznak? És szépen nem összecsapva meg stb.! Vagyis előtte javítaniuk kellene a peremeket, aztán teljes polír a schmidteknek. Vagy csak perempolír? please help aki vitte már valahova a felnijeit és meg volt elégedve az árral és a munkával is.

Kiskasza is most políroztatja a felnijeit..........

Link to comment
Megosztás:

Gyuláék egyik fő profilja. Viszont ott kell hagynod két-három hétre, mert sok az ilyen munkájuk.

Darabonként 4-5e + a javítás.

Műhely: XIII. Tatai u. Tel: 30/9065848

thx az infot. Ha meglesz a cali felviszem hozzájuk, nem számít ha 2-3 hét mivel úgyis komplett futóműcsere a GSI-n és úgyse használom a felniket télen. számot elmentettem.

Link to comment
Megosztás:

én többre saccoltam,sokkal többre :huh:

ilyenkor azért marom magam,hogy az új astra áráért......... :unsure:

aarrgggh.....de ne hasonlítsd össze a kettőt, nem ugyanarra a célra vannak

az uj astra ennyi pénzért elvisz A pontbol B-be megbizhatóan, kényelmesen, esetleg klimázva és elég megbizhatóan

az Antié ilyeneket csak mérsékelten tud nyujtani, cserébe megy mint a disznó kanyarodik mint egy gokart és megbámulják mindenhol

az egyik a feleség a msáik a szerető...mindkettőnek van előnye és hátránya :lol:

Link to comment
Megosztás:

aarrgggh.....de ne hasonlítsd össze a kettőt, nem ugyanarra a célra vannak

az uj astra ennyi pénzért elvisz A pontbol B-be megbizhatóan, kényelmesen, esetleg klimázva és elég megbizhatóan

az Antié ilyeneket csak mérsékelten tud nyujtani, cserébe megy mint a disznó kanyarodik mint egy gokart és megbámulják mindenhol

az egyik a feleség a msáik a szerető...mindkettőnek van előnye és hátránya :huh:

nem a két autót hasonlítottam össze,hanem az árukat :lol:

egyébként nem adnám el ezt az Astrát :unsure:

de anyagilag nem tartok még sajnos ott,hogy tartósan fenn tudjak tartani egy játcós autót,pedig szeretném,mert sajnos gti-n nevelkedtem...

Link to comment
Megosztás:

ennyire nem gondoltam volna,de mindenképpen 3,max alulról 3 millára saccoltam...

nehéz helyzet,gondolom...

1,9ért nagyon jó,pláne,hogy ennyiért közel nem kapsz ilyen teljesítményt.

ez igaz, de amikor valaki vesz egy autót akkor nem a teljesítmény az egyetlen mérce amit figyelembe vesz....ennyi erővel jobb autóm van mint az uton levők 75%-a mert jobban megy....

pedig a valóságban mindenkiénél jobb az én autóm csak ezt mások iriségből és sértődöttségből nem hajlandóak tudomásul venni :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.