Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként az OZ aluból van (legalábbis nekem abból volt), de ugyan ezek a jelenségek vannak.

egyébként tényleg féltem, hogy eltöri a féktárcsát vagy ráb@sz a kalapáccsal a kasztnira mert alig fért hozzá....igy is kopogott a kalapács erősen a dobbetéten :unsure:

(egyébként ugyanilyen felnit, ugyanekkora méretű de használtabb gumival 150ért árul egy srác CS-n.....hmm)

Link to comment
Megosztás:

Ha eddig ment, akkor megy ez még egy keveset. :unsure:

Nekünk volt Daciank. Kicsit mindig szar volt itt vagy ott, de sose állt meg. Kivéve, amikor begyulladt az olajnyomásjelző lámpa, apám meg legyintett, hogy ááááá biztos az is kontakthibás :huh:.

Nem kontakthibás volt, még 5 km-t elment, utána motorcsere:D.

Akkor kevésbé volt vicces.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ez például kifejezetten pofás szerintem. Lehet, hogy ez lesz A8 helyett.

Link to comment
Megosztás:

Én öregapáméról tudok nyilatkozni. Kevés km-es megkímélt darab volt. De állandó gondok voltak

a gyújtással, sokszor el sem indult, meg orrán száján dőlt állandóan az olaj, hiába cserélgették

a tömítéseket és szimmeringeket. Fékről pedig ne is beszéljünk, csak lassítóberendezésről. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én öregapáméról tudok nyilatkozni. Kevés km-es megkímélt darab volt. De állandó gondok voltak

a gyújtással, sokszor el sem indult, meg orrán száján dőlt állandóan az olaj, hiába cserélgették

a tömítéseket és szimmeringeket.

Mondom hogy ez áll a legközelebb a GSi-hez... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én öregapáméról tudok nyilatkozni. Kevés km-es megkímélt darab volt. De állandó gondok voltak

a gyújtással, sokszor el sem indult, meg orrán száján dőlt állandóan az olaj, hiába cserélgették

a tömítéseket és szimmeringeket. Fékről pedig ne is beszéljünk, csak lassítóberendezésről. :unsure:

A mienkből is dőlt az olaj, arra emlékszem. De akkoriban még nem zavart az senkit.

A fékek emlékeim szerint az autóhoz képest jók voltak, gyújtással nekünk nem volt problémánk.

Inkább azzal hogy tíz éves korára gyakorlatilag eloszlott a karosszéria a levegőben.

Be akartuk számíttatni egy A vectrába, bevittük a telepre, telephely közepén kitört belőle az ujjnyi vascső váltókar. Nem a műanyag rögzítése tört el, hanem a vascső. Szóval a Dacia maradt, gyakorlottan beletettünk a csonkba egy csavarhúzót, és azzal váltogattak onnatól. Gyakorlottan, mert az indexkapcsoló helyén már akkoris csavarhúzó volt, az is letört ugyanis.

De azért szerettük.

Pár hónapra rá jött egy román, törtmagyarul előadta, hogy vinné a Daciát, ad érte valami pénzt, meg egy zsák evőeszközt, tányérokat. Oké, vigye a Daciát, az evőeszközt is megtarthatja, a csavarhúzókat viszont kivettük.

Akkor ért véget bátyám jó időszaka, ugyanis apámmal kettőjüknek volt jogsijuk két autóra.

Link to comment
Megosztás:

Nem is csak a mentalitást, hanem az esetleges pénzhiányt. Utolsó gazdája megvette két éve össszes spórolt pénzán plusz néhány évezred részletre, de nem volt már pénze megvenni hozzá a kellő alkatrészeket, stb.

monnyuk ilyenkor nem a gazdát sajnálom, hanem az autót...

mert ugye az ember addig nyujtozkodjon amig a takaró ér...

nekem ezért nincs audim, béemvém, pözsó kupém... nekem opelre van pízem, olyanom van.

hányinger az amikor villogni veszünk szépautót, aztán teszkós olajat töltünk bele.

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ez például kifejezetten pofás szerintem. Lehet, hogy ez lesz A8 helyett.

breaking news from Győr: Audi Magyarországnál gyásznapot hirdetnek és felhuzták a fekete zászlókat, és minden gépet lekapcsoltak 1 percre, a melósok levett sapkával állnak (páran szipognak és a könnyeikkel küzdenek de van aki hangosan zokog

az összes használtautó kereskedő az ég felé fordulva ordítja: "miééééért?Ó, Uram mond miééééért?"

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

breaking news from Győr: Audi Magyarországnál gyásznapot hirdetnek és felhuzták a fekete zászlókat, és minden gépet lekapcsoltak 1 percre, a melósok levett sapkával állnak (páran szipognak és a könnyeikkel küzdenek de van aki hangosan zokog

az összes használtautó kereskedő az ég felé fordulva ordítja: "miééééért?Ó, Uram mond miééééért?"

:unsure:

Azonnal porbaestek a részvényeik, amikor ránéztem a dacia hirdetésekre :huh:. Most válságstáb alakul Ingolstadtban.

Link to comment
Megosztás:

Anti!

én biztosan megpróbálnám az ebayon eladni, németországban is eléggé kifogytak a gsi-k, vagy nem tudom, de majdhogynem olyan szar a kínálat mint nálunk. most ez az egy van fent 6900 euróért, ami átépített. turbós gsi

És ez nagyon messze van Anit kocsijától. Az szebb. Ennél többet ér a HYM!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.