Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja lassan...nekem már ez lesz a 4-dik együtt tölött évünk...6 milcsi körül vagyok vele...ha nem adom el most...hamarosan meglesz a 7...ezt senki nem hívánhatja... :huh: :lol:

igen sokat tettél már bele de miért mondod azt hogy ha nem adod el akkor tovább tuningolnád? Megállj parancsolsz magadnak és ennyi. vagy nem :unsure: Hát mindenesetre engem nagyon letört mikor megláttam hogy eladó. De megértünk persze.

Link to comment
Megosztás:

igen sokat tettél már bele de miért mondod azt hogy ha nem adod el akkor tovább tuningolnád? Megállj parancsolsz magadnak és ennyi. vagy nem :unsure: Hát mindenesetre engem nagyon letört mikor megláttam hogy eladó. De megértünk persze.

Azért mert ennek így számomra sosincs lesz vége...

Mivel használom, és ez az autó nem használatra való...amióta lennt áll a garázsban jól működik... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell az letörjön senkit, hogy eladó egy autó.

Eddig megvolt, jól elszórakozott vele, megunta, megváltozott az ízlése, stb. Eladja, nem pedig felgyújtja. Majd mostantól más fogja kezébe venni, reméljük jó kezekbe.

Nem is az, hogy megunta, hanem most például nagy autót akar. Én már másfél éve akarok mindenfajta egyebet, általában főként nagy autót, pusztán azért, mert a GSIvel eljátszottam idáig, de már a fő képessége, a sebesség és gyorsulás nem igazán izgat. Max annyi, hogy jól meg lehet lepni vele néhány nagyarcút.

Jó lenne valami nagyautó, ugyebár eddig emlegettem a8, omega, 7es bmw, 5ös bmw, stb, vagy valami nagy halom szar, amire nem kell vigyázni és az értéke sem esik.

Ha viszont a pénzügyi racionalitást nézzük, nem adhatom el, mert tavaszi gatyábarántás után most csúnyán bukós lenne eladni.

Link to comment
Megosztás:

Hát én nem akarok kifejezetten nagy autót...fiatalabbat szeretnék, és 4X4-el hajtson... esélyes pl a Subaru is... :unsure:

Azért szerintem az F astrához a kombi S6 nagy autó.... :huh:

Én pl. kényelmesebb autót szeretnék perpill, mint az astra. A nagyobbak pedig kényelmesebbek. Puhább rugózás, terpeszkedős ülés, stb. Pl. olyat, mint a Senatorod, az lenne racionális dolog.

Link to comment
Megosztás:

Persze nehéz dió ez az egész...

http://images.hasznaltauto.hu/660628/919964.jpg

Egyilyenbe simán kibírnám...szerintem...remélem...335 paci az azért nem rossz...4X4-el...

És a gyári adat az 276 pacival 5.8 a 0-100-a...

és ezzel el lehet menni nyaralni, no para, hogy megáll alattad...télen fűti a segged..nyáron meg ott a klíma...és nem pattog...

igen 5.8, de a négyajtósnak. nem rossz. de 60 felett már nagyon lomhocska lesz a GSi-hez képest, a kombi főleg, dülöngélni fog (persze csak érzésre a GSi-hez képest), stb., stb., stb. egyébként minden úgy lehet, ahogy írtad, nagy, kényelmes, erős, megbízható. de ez erősen függ az előélettől is. ne feledd 6-8 év körüli járgányokban gondolkodsz, az még egy audinak is nagyon nagy idő! persze ki lehet fogni, ez tény.

Link to comment
Megosztás:

Ha meg nem az sem baj... :huh: :lol:

Ja felrakom ma este...csak már így is csörög egész nap a telefonom, hogy "De most mééééér adod el???" persze megvenni egyik sem akarta... :unsure:

én nem ezé' hívtalak... igaz én se megvenni akartam... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti, egy ötlet:

hozol egy új 2005-ös Astra OPC-t 19ezer ajróér, rádobod a regadót, stb. vagy 5 milcsinél.

később nem vadállat ráköltéssel (EDS phase-2, 300LE = 1800 ajró + Quaife difi = 750 ajró) van egy új, nagyon megbízható, teleextrás, nagyon erős, és nagyon gyors járgányod.

alapból 6,4-et megy a H OPC, a német fórumozók szerint tényleg közel ez a vége, de 6,3...6,2-t meg lehet vele széria csinálni.

phase-1-gyel 6,0-t megy (a phase-1 800 ajró, 285LE)

phase-1+difivel 5,8-at

phase-2+difivel 5,5 körül

picit jobb, mint a mostani géped, és a megbízhatósága az azért más.

Link to comment
Megosztás:

igen 5.8, de a négyajtósnak. nem rossz. de 60 felett már nagyon lomhocska lesz a GSi-hez képest, a kombi főleg, dülöngélni fog (persze csak érzésre a GSi-hez képest), stb., stb., stb. egyébként minden úgy lehet, ahogy írtad, nagy, kényelmes, erős, megbízható. de ez erősen függ az előélettől is. ne feledd 6-8 év körüli járgányokban gondolkodsz, az még egy audinak is nagyon nagy idő! persze ki lehet fogni, ez tény.

ééééés ha ehhez hozzávesszük a jófajta magyar neppermentalitást (Kókány Bt. és társai) akkor akár járhatsz rosszabbul is :unsure:

talán még az az egyik legjobb elgondolás amit a Voszi irt (uj auto Európából)

Link to comment
Megosztás:

ééééés ha ehhez hozzávesszük a jófajta magyar neppermentalitást (Kókány Bt. és társai) akkor akár járhatsz rosszabbul is :unsure:

Nem is csak a mentalitást, hanem az esetleges pénzhiányt. Utolsó gazdája megvette két éve össszes spórolt pénzán plusz néhány évezred részletre, de nem volt már pénze megvenni hozzá a kellő alkatrészeket, stb. Látjuk nagyon jól, hogy pl az eladó gsik hogy néznek ki, csak azért mert a gsi alkatrészezk drágábbak. Hogy nézhet ki egy használt sportaudi...... lehet, hogy valamikor megmakkant benne a váltó, az erősített sport kivitelt nem volt pénz megvenni, most benne van a kilencven lóerős verzió váltója. Ez egy hülye példa, de ilyesmikre gondolok.

Ugyebár ilyenre a gsinél is nagyon sok példa van. Drágább a gsi alkatrséz, de bemegy a szimpla is, jó lesz az oda.

Link to comment
Megosztás:

a hétvégén felrakattam mind2 autóra a télikerekeket.....a srác kb. 20-30 percen keresztül csak a fém tehermentesítőket véste, 2 csavarhúzót is összevissza görbített :huh:

Igen ez az "ici-pici" hátránya van a fém központosítónak. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.