Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon korrektül néz ki, csak szerintem drága. 320e egy 91-es A Corsáért kicsit sok.

És akkor még sárga az egész belseje, a kapcsolók és még elég sok müanyag is. Azok feketén sokkal szebbek lennének.

Nekem is kicsit soknak tűnik az ára.viszont a sárga cuccok bejönnek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is örülne a Detti egy tetőablaknak,meg én is kipróbálhatnám mit is szerettek rajta annyira :unsure:

tetőablak...kispályás :lol: :huh: :lol:

a sárga corsa szine nagyon nem jó sztem...legalábbis a képen...

Anti !

egy audiban nem zavarna h "széria" autó ? de megértem az okaidat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voszi!

Ezek mind eszembejuottak ám nekem is... most meg itt vergődök mint IqBéla az ülésprojekten...(bocsi... :unsure: ) de nem tom mi legyen... a hírdetést feladtam...már ez is nagy szó...

Néztem WRX STI-t...EVOT...ezek mind felejtősek...BMW-t majd csak M5-öt...így maradtak az Audik...

Eddig talán ez a leg ésszerübb...

S4 Avant...2.7 biturbo...

Ennek a belseje tetszik... Katt

De ez meg kívülről jön be...

http://images.hasznaltauto.hu/660628/919964.jpg

bővebben...

s4-est felejtsd el, mert egy lomha tevének fog tűnni a taligád után. az 504 lovast láttam, az O.K., de a 18 miller az kicsit sok érte. :huh:

sztem maradj meg a kompakt kategóriánál. audi 100, 2.2 turbó kváttró. kváttró vaze? a szervíz lesz a második otthonod. (egy szöveg a totálcar népítéletből... :lol:)

képpel nem idézünk, MS

Link to comment
Megosztás:

tetőablak...kispályás :lol: :huh: :lol:

a sárga corsa szine nagyon nem jó sztem...legalábbis a képen...

Valahol el kell kezdeni.Elöször tetőablak utána cabrió :D :lol:

A pirosnál sokkal jobb,ráadásul nekem tetszik a sárga.Egy kis polír és máris olyan mint a caravan :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Persze nehéz dió ez az egész...

919964.jpg

Egyilyenbe simán kibírnám...szerintem...remélem...335 paci az azért nem rossz...4X4-el...

És a gyári adat az 276 pacival 5.8 a 0-100-a...

és ezzel el lehet menni nyaralni, no para, hogy megáll alattad...télen fűti a segged..nyáron meg ott a klíma...és nem pattog...

A GSI-t már ki sem tudom használni itt a városban...mókázni meg azért elég nagy luxus, hogy megtartsam...

örexem...be kell látni, hogy enne itt és most vége kell hogy legyen...nem látom értelmét újabb egy misit beleölni, hogy még jobban menjen...és minden második sarkon coolercsövet hekkeljek...azért ez így erős...mert amióta nem ez az elsőrangú autóm, azóta nincs vele bajom...

Az élményt meg amit nyújt...hát azt nagyon elraktározom a kis emlékeimben... :unsure:

Sajnálom én is higyjétek el...de talán jobb lesz ez így... Az meg hogy ennyi az ára...ennyiért is sokalni fogja az átlag user...mert sz@rni fog bele, hogy minden gyári alkatrész benne...meg hasonlók...

Amúgy még nem hívott senki... :lol:

Ha megmarad az sem baj...legalább a lelkiismeretemnek megmutattam, hogy "én megpróbáltam" :huh: ...és akkor jöhet a nagyobb turbós meg stb...

Link to comment
Megosztás:

Persze nehéz dió ez az egész...

Ha megmarad az sem baj...legalább a lelkiismeretemnek megmutattam, hogy "én megpróbáltam" :unsure: ...és akkor jöhet a nagyobb turbós meg stb...

Azért ha tényleg el akarod adni dobd fel a használtautóra.Azt is elég sokan nézik.Ha a Tarr el tudta adni úgy hogy szinte nem hirdette ezt is el fogják vinni.

Link to comment
Megosztás:

és ezzel el lehet menni nyaralni, no para, hogy megáll alattad...

nana. egy sokszázezret futott, neadjisten egy két igazi ócsójánoson átment turbos vasparipa is fog okozni egy két álmatlan éjszakát... merthogy ugye csodák nincsenek.

főképp ha 8 éves autót nézel....

mertugye régesrégen amikor ezt forgalomba helyezték akkor 20 milkás autóvan nem csak bevásárolni jártak heti egyszer...

én 1 év alatt közel 30 ezret tekertem beke a Kúpba. mi lett volna ha ezzel dolgozom, vagy sokat járok tárgyalni...

Link to comment
Megosztás:

Persze ez a rizikó benne van...a GSI-vel nem is azért nem merek elmenni külföldre egyedül, mert valami történik, hanem mert ergo lassan át sem engednek vele a határon... :unsure:

Persze nem a legszarabb állapotút kell megvenni...ez tény...de azért valamit csak kell venni helyette... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Arról nem is beszélve, hogy ez egy hatszor bonyolultabb szerkezet lehet, mint az Astra.

Ez valószínűleg így van...

Ja kérdeztétek, hogy miért nem Astra...hát első sorban azért nem is opel, mert nem utolsó a menetteljesítmény sem ...na opel még csak hasonlót sem tud produkálni, ilyen évjárat ár összefüggésében...és az S4 meg szép nagy kombi...meg 4X4...nekem ezek bejönnek... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.