Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bátor dolog meghírdetni ebay-en. Ugyanis ha nem jön össze az ár, amit szeretnél, akkor szívás van.... százrongyokra rúgó szívás....

Viszont az ebay-en igen sokan vannak, akik komoly pénzt adnak szép és jó cuccokért. Csinálsz róla öt tonna nagyfelbontású fotót, még öt tonna videót, ezt elérhetővé teszed, meghírdeted egy hosszú aukcióra. Egyedi autót jobb a külföldi közösségnek meghírdetni, mint az itthoniaknak.

Ha megnézed a csak a c20xe alkatrészeknek komoly áruk van ebay-en. Akkor egy jólműködő turbósastrának annál jobb.

Márha le tudják papírozni.

ne tessék már zöldséget beszélni

miért is lenne buko ebay en ???

a kocsi hirdetés mar nem egykategoria az alkatrészell

lehet licitre fel rekni ..+hozza rakni egy minimal arat igy amig nem éri el ezt a kocsi addig nem kelt el

ezenfelül lehet kirakni egy kezdöárat amiért mar oda adna ha mas valasztas nincs jelen esetben

olyan 7300 euro ... egyébként sima hirdetést is lehet ebay en fealdni licit és buyit now nélkül

de enyierövel fel lehet rakni a kocsit a mobile.de re is aki elakar adni valamit .....

és kint legalabb jobban megfizetik ... viszont iszonyat részletesen le kell itrni mindent és rengeteg fényképet szoktak kérni

Link to comment
Megosztás:

ne tessék már zöldséget beszélni

miért is lenne buko ebay en ???

a kocsi hirdetés mar nem egykategoria az alkatrészell

lehet licitre fel rekni ..+hozza rakni egy minimal arat igy amig nem éri el ezt a kocsi addig nem kelt el

ezenfelül lehet kirakni egy kezdöárat amiért mar oda adna ha mas valasztas nincs jelen esetben

olyan 7300 euro ... egyébként sima hirdetést is lehet ebay en fealdni licit és buyit now nélkül

de enyierövel fel lehet rakni a kocsit a mobile.de re is aki elakar adni valamit .....

és kint legalabb jobban megfizetik ... viszont iszonyat részletesen le kell itrni mindent és rengeteg fényképet szoktak kérni

Azám, csakhogy minimáláras hirdetéseket nagyon sokan átugorják olvasás nélkül, mondván hogy az nem "játék", úgy piacon is lehet árulni. Amikor először hallottam, azt hittem hülyeség. Aztán több embertől is hallottam függetlenül, hogy minimáláras dolgokkal nem foglalkozik.

Igaz, az télleg nem az autó kategória, hanem kisebb, de sose lehet tudni.

Megpróbálni megpróbálnám.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem olyat akarsz venni amit reménytelen levizsgáztatni... :huh:

320-at meg lehiénázod.

Legalább beszélj vele

Mindenféleképpen olyat szeretnék ami tényleg egyben van.fölegg a kasztnija.

Az a bajom hogy a jó corsák mind messze vannak így elég nehéz sokat megnézni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma kivittük a régi Corsa kasztnit a garázsból és most elfoglalta a helyét a Machboxom. :unsure:

Rápróbáltam a régi GSI lököst, hogy hogyan áll. Csináltam képeket is, de most sajnos nem tudom sehová föltölteni.

Még nem tudom, hogy melyik áll neki jobban, mert szerintem ez se rossz. És legalább nem az, ami az összes többi A Corsán szokott lenni.

Link to comment
Megosztás:

Szóval fujatod mégiscsak...

Egészet?

Milyen színre?

Van másik hátsó ajtód? (mert mintha a jelenleginek lenne baja)

Marad sárga.Teli kellene fújni úgy az igazi.A lakatos azt mondta meg tudja csinálni a hátsó ajtót.úgy is változtattni szeretnék rajta egy kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.