Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Látom Wolfi is kérdezte de télleg. Nem adod túl olcsón ezt a gépsast Anti? Ezt igy még ma megveszik kb...

sztem nem...attol tartok lesz 1-2 érdeklődő de inkább hiéna aki tolni akar egy kövéret a túrónak aztán annyi

ahogy a Dark mondta anno amikor a Calit árulta: " a lakótelepridersnek nincs ennyi pénze, hitelt meg nem tud felvenni" :unsure:

de ne legyen igazam és menjen el.....és vegyél egy TT kabriót :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehet megpróbálom ebayon eladni...vélemények??? :unsure:

először járj utánna, hogy mennyi munka stb átpapirozni mert akkor már full leírást tudsz adni az esetleges vevőnek...biztos jobban fogja őket érdekelni ha tudják mi merre hány méter....de a szolgáltatóiparban dolgozol ne én adjak tippeket :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bátor dolog meghírdetni ebay-en. Ugyanis ha nem jön össze az ár, amit szeretnél, akkor szívás van.... százrongyokra rúgó szívás....

Viszont az ebay-en igen sokan vannak, akik komoly pénzt adnak szép és jó cuccokért. Csinálsz róla öt tonna nagyfelbontású fotót, még öt tonna videót, ezt elérhetővé teszed, meghírdeted egy hosszú aukcióra. Egyedi autót jobb a külföldi közösségnek meghírdetni, mint az itthoniaknak.

Ha megnézed a csak a c20xe alkatrészeknek komoly áruk van ebay-en. Akkor egy jólműködő turbósastrának annál jobb.

Márha le tudják papírozni.

Link to comment
Megosztás:

Látom Wolfi is kérdezte de télleg. Nem adod túl olcsón ezt a gépsast Anti? Ezt igy még ma megveszik kb...

Mihez képest jó ár érte?Ha megnézed a hasonló évjáratú gsiket azok olyan 600-1 milka között mennek.A vevőt nem biztos hogy érdekli hogy az ár töbszörösében van.Sokan azt hiszik fillérekért lehet ilyen autót építeni....

Link to comment
Megosztás:

Bátor dolog meghírdetni ebay-en. Ugyanis ha nem jön össze az ár, amit szeretnél, akkor szívás van.... százrongyokra rúgó szívás....

Viszont az ebay-en igen sokan vannak, akik komoly pénzt adnak szép és jó cuccokért. Csinálsz róla öt tonna nagyfelbontású fotót, még öt tonna videót, ezt elérhetővé teszed, meghírdeted egy hosszú aukcióra. Egyedi autót jobb a külföldi közösségnek meghírdetni, mint az itthoniaknak.

Ha megnézed a csak a c20xe alkatrészeknek komoly áruk van ebay-en. Akkor egy jólműködő turbósastrának annál jobb.

Márha le tudják papírozni.

Én meghirdetném mert ott tényleg jobb árak vannak. Habár ez kb. 7600 euro! Hát nem tudom meg kell próbálni veszteni nem vesztesz vele csak aprópénz a hirdetésfeladás. De én nagyon sajnálom hogy eladod. Én nem tudnám megtenni azt tudom. Látom mennyi munka és pénz van benne, nem lenne szívem eladni. :unsure: De hát te tudod. És nem is Opelt nézel???

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg ilyenkor a külföldi hatóságokkal kell a vevőnek lejátszani és nem az (m)agyarországi aktatologatókkal sz0pni....magyaroroszag.hu-n az ungyintezo alatt esetleg hátha van info

Állítólag kint nem probláma a papírmunka. Ott nincsenek olyan szívatások mint szerény országunkban :huh: Van olyan vizsgabázis vagy mi a fene ahol behozott autókkal foglalkoznak, oda elviszik átnézik és már róhatja is a köröket. Hát igen :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Kivi vagyok miccólnál eccercsak találnál egy kézzelfirkált pappert a dzsieszájon hogy megveszem ócsójé mer pont ijet akarok :unsure:

kb 5-6 db-ot találtam az évek alatt a miami kék coupe-n......de nem értem miért lenne ez sértő? odaírom, hogy "tsókolom bácsi, istvánka vagyok és meg szeretném venni"....aki ezen megsértődik az hülye

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.