Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Van még egy A Corsa kasztnim, valamint van még Calibra hátsó híd is pár. Na ebböl mit lehetne építeni? :unsure: :lol:

Bááz nem semmik vagytok! mik nem hevernek nálatok "szerte szét"! :huh:

Itt egy kaszni, ott egy hid, egy kis-nagy moci.. "te Mor pajti, unatkozok a hétvégén,nem dobunk össze mégegy gyilkos gépet?" :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hááát tudod...van benne egy kis igazság :unsure: csütörtökön lurdybol hazafelé ment elottem egy calibra.....rájöttem ültethetünk akármennyit, szélesíthetünk eszetlenül akkor is sokkal vagányabb kasztniforma a kajibja :huh:

Ez így igaz. Annó egyik haver(anti ismerheti régről, ő is Laci) calija után mentem balaton mellett.. asszem veszprémbe mentünk fel.. az egyenesekben, meg a kigyorsításoknál végig mögötte voltam.. de amikor a kanyarba ment be.. én már rég fékeztem,amikor ő még szerintem a gázt nyomta..(enyhe túlzás)

MOndjuk neki némi nemü pogácsak is volt rajta..na nem a sajtos féléből :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 70-80 körül ér..... mivel jó. Sztem iszonyúan kevesen vannak, akik ekkora motort keresnek. Általában c20xe és a let az, ami piaci szempontból "pörög", mivel sokmindenbe beépíthető.... Egy háromliteres motort pedig kissé nehezebben varázsolnak be kisebb autókba. A nagyobb autók meg vagy újabbak és műszaki indokkal nem vesznek hozzá ilyen motort, vagy maguk az autók keveset érnek és azért nem vesz beléjük senki ilyen motort.

Pl. c20ne-t hirdetni nemrég láttam 20ezerért. Autóban volt, kipróbálhatóan. Hirdetés szerint tipp-topp.

tény és való hogy ezeket a mocikat nem kisutókba teszik! Én se abba vettem hanem a mantát akartam kicsit felpörgetni :unsure: De most hogy megvan a túrós cali nem tudom hogy anyagilag lesz e még rá keret :huh: Pedig c30se manta és ugye hátsókeréken az már igen lehetne driftelni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bááz nem semmik vagytok! mik nem hevernek nálatok "szerte szét"! :unsure:

Itt egy kaszni, ott egy hid, egy kis-nagy moci.. "te Mor pajti, unatkozok a hétvégén,nem dobunk össze mégegy gyilkos gépet?" :lol: :lol:

És tudod mi a durva?Hogy ez így is van! :huh: Peti garázsa kincseket rejt!

Link to comment
Megosztás:

Na megyek dolozok egy kicsit....mert nemsoká itt van Piiista, Balázska, Futó úr, Lifi, meg lehet, hogy Tom is visszanéz még a házibulájból...aztán nyomunk egy kis Póóókert... :unsure:

és már megint a poker bázz... miért vagyunk oly távol 1mástól??? Én is akarok pokerezni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bááz nem semmik vagytok! mik nem hevernek nálatok "szerte szét"! :lol:

Itt egy kaszni, ott egy hid, egy kis-nagy moci.. "te Mor pajti, unatkozok a hétvégén,nem dobunk össze mégegy gyilkos gépet?" ;) :D

mondd mit szeretnél? mit tegyünk össze? cali alvázra széthúzunk egy corsát beletesszük a c30se-t és hátsókerekest csinálunk belőle :huh: :lol: ez lenne egy calrsa c30se :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

és már megint a poker bázz... miért vagyunk oly távol 1mástól??? Én is akarok pokerezni :unsure:

én nem vok olyan messze,de nem tok pókerezni :huh: :lol:

Igaz,bowlingozni se,mégis "szüzként" elvertem anno a társaságot(nem az ittenit, hanem akivel voltunk)

Link to comment
Megosztás:

mondd mit szeretnél? mit tegyünk össze? cali alvázra széthúzunk egy corsát beletesszük a c30se-t és hátsókerekest csinálunk belőle :huh: :lol: ez lenne egy calrsa c30se :lol: :unsure:

Nemrossz.. ez olyan mint amit egyszer a barinőm mondott. Tudni kell, hogy tetszik neki az OFF Civic, és a szintén OFF Celica. erre mikor látok neki egy 'celikát, mondom neki, hogy odanéz.. mire:

- Mi volt az? mondom

- a kedvenced.. mire ő:

- Miii, egy civika?

tők édes volt :D ;) No meg fáradt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez így igaz. Annó egyik haver(anti ismerheti régről, ő is Laci) calija után mentem balaton mellett.. asszem veszprémbe mentünk fel.. az egyenesekben, meg a kigyorsításoknál végig mögötte voltam.. de amikor a kanyarba ment be.. én már rég fékeztem,amikor ő még szerintem a gázt nyomta..(enyhe túlzás)

MOndjuk neki némi nemü pogácsak is volt rajta..na nem a sajtos féléből :lol:

amit én mondtam az csak optikára vonatkozott :lol:

neked gyári futómű van meg virslikerék :lol: :unsure:

amikor 2005ben mentunk a Vktr-al télikereket venni pont azt mondta, ezt birja az Astrákban, hogy ilyen gokart feelinget adnak..akkoriban még koppra tekert konival jártam :huh:

Link to comment
Megosztás:

amit én mondtam az csak optikára vonatkozott :)

neked gyári futómű van meg virslikerék :P :lol:

amikor 2005ben mentunk a Vktr-al télikereket venni pont azt mondta, ezt birja az Astrákban, hogy ilyen gokart feelinget adnak..akkoriban még koppra tekert konival jártam ;)

Fikáázod a kocsimaaat? :huh: :lol: :D

Amúgy ebben is van valami.. meg sztem a rugók amiket annó Rapitól vettem,azok már el vannak fáradva.. tiszta hajó feeling :lol:

Ha be nem hány valami hamarabb,akkor lehet erre gyűjtök 'kest.. egy normálisabb futóműre. ha nem is állíthatóra, de mondjuk egy max 30as rugó+normális gátló kombóra.

de ahogy ismerem a paripát, tuti lesz valami addigra :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Bááz nem semmik vagytok! mik nem hevernek nálatok "szerte szét"! :huh:

Itt egy kaszni, ott egy hid, egy kis-nagy moci.. "te Mor pajti, unatkozok a hétvégén,nem dobunk össze mégegy gyilkos gépet?" :D :lol:

Most csak kiszedve van nálam a garázsban 3 motor, a mühelyben pedig még 4. :lol:

Aztán ha az egészben lévö kocsikat számolom, akkor van még 4 C20XE és jövö héten jön még egy C20LET.

Egy fél éve, Németországban nem is mertem volna ilyesmire gondolni. :lol:

(Jaa, tényleg, most jut eszembe, hogy még ott is van egy C20NE, amit valamikor el kellene hoznom.) :unsure:

Link to comment
Megosztás:

húúúúú vazze!!!! most értem haza nem kis kaland volt :huh: voltunk kicsit iszogatni a cimbikkel és hazafele jövet megpillantottam egy oktáviát amin oldalt csíkok.... nem kell mondanom hogy kék villogós autó :lol: na elmentem mellettük enyhén kómásan erre elkezd követni én persze gázt adtam erre rám tapad aztán elkezd villogni szirénázni stb. Kapásból jelez a beszarásjelző két kanyarral arréb megadtam magam mit tehettem. Mentem vagy 90-nel falun belül. mellém állnak, kipattannak a kocsiból és én is. rámvilágítanak és erre.....-----> megkérdik milyen autó jött velem szembe? ;) :D :lol: köpni nyelni nem tudtam. Mónikát az infarktus kerülgette úgy megijedt hogy most ugrik a jogsi meg stb. Kérdem miért erre ők: hogy betörtek a Coop-ba és valami kocsit keresnek... Mondom nem láttam senkit. beülnek és továbbmennek. Én meg fúúúúúú. Megúsztam. Hehe megléptem a rendőrök elől :P üldöztek 2 utcán keresztül és csak arra voltak kíváncsiak hogy láttam e valamilyen kocsit velem szembe jönni ami gyanús lehetett. na erre varjatok gombot. Piszok mázli többet nem ülök a volán mögé mégha kólázok akkor sem :lol: na szóval ez volt most hajnali 5kor. Jó sztori :) de azért mákom volt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Most csak kiszedve van nálam a garázsban 3 motor, a mühelyben pedig még 4. :lol:

Aztán ha az egészben lévö kocsikat számolom, akkor van még 4 C20XE és jövö héten jön még egy C20LET.

Egy fél éve, Németországban nem is mertem volna ilyesmire gondolni. :lol:

(Jaa, tényleg, most jut eszembe, hogy még ott is van egy C20NE, amit valamikor el kellene hoznom.) :huh:

Ja az én egynyócasom, egy 1.2 és egy 1.4. Kint a műhelyben 1db c20xe, 1db x20xev, 1 db c30se, 1 db x14xev, 1db 1.9ohc, ja igen és van a c20xe corsa, a veci 2000, a c20xe astra, a c20xe calibra és a c20let calibra. Na ez egy szép sor. Soha rosszabb ne legyen :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De nagyon...de rájöttem, hogy amíg meg lesz, nem fogom tudni ezt abbahagyni...és soha nem lesz vége...

Most is már elkezdtem nézni a nagyobb turbót....stb...

Ahhoz, hogy előrelépjek vele, kéne egy nagyobb turbó, sperr, szlick, egy két apróság...ez megint majdnem 1 misi...na ezt már nem fogom belerakni...így marad, és ha elviszik, akkor lesz belőle egy nagy köbcenits 4 kerekes... :unsure:

:huh:

Meglátjuk...még nem hívott senki... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.