Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kiszélesítjük hátul rendesen és akkor keresztben hátulra hátsó kerékre. és végig egykerekezni :unsure:

vagyis középre és rövid kardánnal ez lenne az optimális súly elosztás

Ahoz már túl rövid a Corsa.

Nem férne el senki a motor mellet.

Mondjuk ki lehetne ülni a motortérbe egy bukósisakkal. :huh: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Vettem egy túrót :unsure: ..........

Hehe gratulálok. Ennyi kocsit :lol: Emléxem amikor megvettem a GTE-t pont 4 db autóm volt :lol: (nem kevesen néztek hülyének)

Jelzem néztem én is ezt a vasat (is). Dehát túrósat venni nagyon necc. Kb azt venném meg ami Lurdyba szok járni - az nem gyengén jó.

Calik nekem is nagyon nagyon tetszenek :huh:

Ami a legnagyobb visszatartó erő az az átiratási kölcség hogy rohadna halomra állambácsi.

Igy persze ismerőstől ismert, jó állapotban megérte, gratula a kocsihoz!!!

Link to comment
Megosztás:

Hehe gratulálok. Ennyi kocsit :lol: Emléxem amikor megvettem a GTE-t pont 4 db autóm volt :lol: (nem kevesen néztek hülyének)

Jelzem néztem én is ezt a vasat (is). Dehát túrósat venni nagyon necc. Kb azt venném meg ami Lurdyba szok járni - az nem gyengén jó.

Calik nekem is nagyon nagyon tetszenek :huh:

Ami a legnagyobb visszatartó erő az az átiratási kölcség hogy rohadna halomra állambácsi.

Igy persze ismerőstől ismert, jó állapotban megérte, gratula a kocsihoz!!!

Ja átírás meg minden 60 rugó ez azért elég durva de hát ez van. Mo-n élünk mit várhatunk :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ja átírás meg minden 60 rugó ez azért elég durva de hát ez van. Mo-n élünk mit várhatunk :unsure:

Átiratás + eredetvizsga + kéthavi bizti nekem 83 vagy 88 volt tavaly januárban.

Azt szoktam erre mondani hogy remélem a temetésükre gyűjtenek rohadt parasztok

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 70-80 körül ér..... mivel jó. Sztem iszonyúan kevesen vannak, akik ekkora motort keresnek. Általában c20xe és a let az, ami piaci szempontból "pörög", mivel sokmindenbe beépíthető.... Egy háromliteres motort pedig kissé nehezebben varázsolnak be kisebb autókba. A nagyobb autók meg vagy újabbak és műszaki indokkal nem vesznek hozzá ilyen motort, vagy maguk az autók keveset érnek és azért nem vesz beléjük senki ilyen motort.

Pl. c20ne-t hirdetni nemrég láttam 20ezerért. Autóban volt, kipróbálhatóan. Hirdetés szerint tipp-topp.

Link to comment
Megosztás:

Anti, mégegyszer köszi a kocsikázást!

Nagyon állatul megy a kocsi, bár ahogy gondolom a barátnőd nem menet közben szokott melletted sminkelni :unsure:

Isten császár dolog ez a turbó, mondjuk nem árt ha van kéznél egy kisebb láda szerszám illetve egy szerelölámpa.

Link to comment
Megosztás:

Anti, mégegyszer köszi a kocsikázást!

Nagyon állatul megy a kocsi, bár ahogy gondolom a barátnőd nem menet közben szokott melletted sminkelni :huh:

Isten császár dolog ez a turbó, mondjuk nem árt ha van kéznél egy kisebb láda szerszám illetve egy szerelölámpa.

hát igen...mint a tegnapi példa is mutatta...kell azért szerszám a kocsihoz...

de legalább most nem az enyim kellett hekkelni... ez is valami...

A barátnőm már mexokta...simán alszik mellettem az ülésben...a Senit kevésbé szereti amikor keresztbeteszem... :lol:

Amúgy nincs mit a kocsikázást!

Viszont jut eszembe szereltük az enyim is...xenon...de ennek semmi köze a turbóhoz....talán... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.