Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:) Vettem egy túrót :) :lol: most már nekem is van egy c20let :) haver árulta a caliját és gyors le is csaptam rá teljesen fel lett újítva rajta minden számlával igazoltan eredeti alkatrészekkel 500ért újította fel. Dugók, gyűrűk minden, azóta 20ezer km-t ment vele, 170e km van benne ja és sziszeg is már :) chip is van benne szóval szerintem jó vétel volt.

Ő az:840446.jpg

és itt a link:my new hobbycar

Link to comment
Megosztás:

:) Vettem egy túrót :) :lol: most már nekem is van egy c20let :) haver árulta a caliját és gyors le is csaptam rá teljesen fel lett újítva rajta minden számlával igazoltan eredeti alkatrészekkel 500ért újította fel. Dugók, gyűrűk minden, azóta 20ezer km-t ment vele, 170e km van benne ja és sziszeg is már :D chip is van benne szóval szerintem jó vétel volt.

Grat! :) Szépen szaporodik a gépparkotok! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

ja és nem azért adta el mert szar a kocsi, gyerek érkezett és autóváltásra kényszerült. És a pénz nála nem számít azért adta ennyiért. Egyébként 1 milláért árulta most vitte le az árat és szólt is mindjárt hogy nem e kell esetrleg vkinek a klubból. Erre montam hogy tudok rá vevőt, engem persze :lol: Amúgy tényleg patent tavaly kapott új fényt nincs rohadás, nyúlványok minden rendben van rajta tényleg toppon van. Ja ami szar az az el. ablak,de van hozzá neki mert anno én adtam el neki egyet :) most majd be is tehetem de már magamnak. És a többi túrós cali meg veci veri még az 1 milkát. Ez meg 690ért ajándék. legalábbis szerintem. Na én akkor ma este örülni fogok egy kicsikét majd...

Link to comment
Megosztás:

Grat! :) Szépen szaporodik a gépparkotok! :) :) :)

Hát ja most a vectra így megy a háztól, vagy átveszi Demo hogy ne kelljen mindig gyilkolni szegény corsikát, vagy egyszerűen bontásra kerül :lol: mondjuk azt sajnálnám de 3 autó az már kicsit sok. na de akkor mi legyen a mantával??? Még azt is építsem? Ajjajj kemény fa lesz...

Link to comment
Megosztás:

Hát ja most a vectra így megy a háztól, vagy átveszi Demo hogy ne kelljen mindig gyilkolni szegény corsikát, vagy egyszerűen bontásra kerül :lol: mondjuk azt sajnálnám de 3 autó az már kicsit sok. na de akkor mi legyen a mantával??? Még azt is építsem? Ajjajj kemény fa lesz...

Nyugodt lehetsz, nem kell szétbontani a Vectrát. :) :)

Inkább önként föláldozom magam a cél érdekében. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ja most a vectra így megy a háztól, vagy átveszi Demo hogy ne kelljen mindig gyilkolni szegény corsikát, vagy egyszerűen bontásra kerül :lol: mondjuk azt sajnálnám de 3 autó az már kicsit sok. na de akkor mi legyen a mantával??? Még azt is építsem? Ajjajj kemény fa lesz...

hahahhaaahhaa először is gratulálok aztán pedig igaz barátként őszinte vagyok: te nem vagy 100as! :) :) :)

a felsorolásbol már csak a gsi-t hagytad ki...azzal milesz? :D

(de igy legalább fogok egyszer turoscalit vezetni...mert olyan nincs, hogy ezt nem próbálhatom ki :) :D)

Link to comment
Megosztás:

hahahhaaahhaa először is gratulálok aztán pedig igaz barátként őszinte vagyok: te nem vagy 100as! :) :) :)

a felsorolásbol már csak a gsi-t hagytad ki...azzal milesz? :D

(de igy legalább fogok egyszer turoscalit vezetni...mert olyan nincs, hogy ezt nem próbálhatom ki :lol: :))

Valld be öszintén, hogy csak irigy vagy, mert a te fehéred sokkal drágább volt és nem is megy így. :D

Link to comment
Megosztás:

Valld be öszintén, hogy csak irigy vagy, mert a te fehéred sokkal drágább volt és nem is megy így. :)

hááát tudod...van benne egy kis igazság :lol: csütörtökön lurdybol hazafelé ment elottem egy calibra.....rájöttem ültethetünk akármennyit, szélesíthetünk eszetlenül akkor is sokkal vagányabb kasztniforma a kajibja :)

Link to comment
Megosztás:

hahahhaaahhaa először is gratulálok aztán pedig igaz barátként őszinte vagyok: te nem vagy 100as! :) :) :)

a felsorolásbol már csak a gsi-t hagytad ki...azzal milesz? :D

(de igy legalább fogok egyszer turoscalit vezetni...mert olyan nincs, hogy ezt nem próbálhatom ki :lol: :))

Hát nem vagyok 100 az asszony szerint se de ezt nem hagyhattam ki. Ennyiért? És főleg hogy jó?

Link to comment
Megosztás:

hahahhaaahhaa először is gratulálok aztán pedig igaz barátként őszinte vagyok: te nem vagy 100as! :) :) :)

a felsorolásbol már csak a gsi-t hagytad ki...azzal milesz? :D

(de igy legalább fogok egyszer turoscalit vezetni...mert olyan nincs, hogy ezt nem próbálhatom ki :) :D)

Jaja majd beülhetsz mellém :D A Gsi is marad természetesen az alattam fog elrohadni :D de azt nem hagyom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.