Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

body, nem? :)

De annak van érteleme, de nem tudtam a falcnál mire gondoltok :) 15 éve olvastam Moldovának a börtönökről írt riportkönyvét abban a "befalcolni" szót az öngyilkosokra használták a bentiek....és nem értettem, hogy jön ez a fényezéshez :)

Pedig egyszerü.. meglátod a 70ezres fényezést, és be...nah miiiii? falcolsz! :) Hehe.. nagyon pihent vok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aham. Na ez még elmegy. Ez nem kell hogy pontossan jelezze az arányt. :lol:

Vannak olyan műszerek, amik saját szondával százados pontosságot tudnak

elérni a lambdaértékben, és ezekkel elég jól be lehet lőni az optimális keverékarányt

a vezérlésben a max teljesítményhez. :)

Link to comment
Megosztás:

mennyi mostanában egy telifény? Ha 2 kilóval számolok érhet nagy meglepetés?

Ha marad fehér, akkor elemenként 12 pénz, ha átmész metálba, akkor 20. Van ugye tető, mocitető, 4 sárvédő, 2 ajtó, hátsóajtó, 2 lökhárító..... de telifénynél adnak azért kedvezményt, az nem olyan mint ha csak részeket kell fújni...

Jól mondják a srácok, ha a falcokat (réseket, nem látható helyeket) nem fújod, akkor ócsóbb - talán akkor a fehér fedőfény kijön az említett 70-ből, lehet, hogy még kevesebből is. De az elég béna, ha más színre fújod, és a motortér, meg a belső részek fehérek. Szóval a full fény, mondjuk egy metálszínnel szűken jön ki a 2 kilóból... két szín csak kicsit drágább, mert csak a festék változik, meg + két maszkolás, a meló nagyja ugyanaz.

Ja. és egy rendes fényhez csúnyán szét kell kapni az autót... akkor már lakatolod is, ahol rohad... szóval nem a szegényember sportja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja. és egy rendes fényhez csúnyán szét kell kapni az autót... akkor már lakatolod is, ahol rohad... szóval nem a szegényember sportja :)

Ezt a sportot nemsokára űzöm majd az omival. :)

Bár ezen a télen nem sok sót kap, úgyhogy kaptam még egy kis időt, mielőtt

nagyon csúnyán kivirágozna. De legkésőbb 2008 tavaszán muszáj lesz. :lol:

Akkor komplett szét akarom kapni, javítóivek, kihegesztés. Aztán kis csinosítás,

majd telifény és alvázvédelem (természetesen alváz is lakatolva lesz, ahol kell).

Így kap még 10 évet a fiatalságához. :)

Link to comment
Megosztás:

Még egy kis discofény Redinek!

Norbi!

Ilyet lehet ám a C20xe-hez is...

(bár így gyári állapotban nincs sok értelme...)

http://i11.ebayimg.com/01/i/000/77/74/e2bb_1_b.JPG

ez nem tetszik, olyan gagyi legrosszabb-80as-évek dizájnú :)

(sőt, tiszta Knight Rider feeling.....ehhez piros ing kell fekete könyékig húzott bőrdzsekivel és "pajti"-nak kell hivnom az autóm :lol: :) )

Lassan megcsinálom a tavaly elkezdett hármas műszertartó csoportot, csak kettesben, és akkor oda...

Addig meg a másik szellőzőbe a turbó mellé... :)

Pár hete gondolkoztam azon, hogy kunyerálok a Dinytől énis egy ilyen konzolt és belerakok egy olaj + viz órát de rájöttem, hogy gyárinál nincs értelme és már öreg vagyok ehhez :)

Link to comment
Megosztás:

Ja. és egy rendes fényhez csúnyán szét kell kapni az autót... akkor már lakatolod is, ahol rohad... szóval nem a szegényember sportja :D

az természetes, hogy az ajtóknál is fújatom....elég hülyén nézne ki :)

ha egyszer szerzek kéz alatt vmi erős nyugtatót akkor beveszek egy levéllel és leveszem a küszöböket megnézem milyen alatta :) .... :lol:

Ja barom öreg vagy...

csak érettebb....és még mindig rohadt jó vagyok :D

bezzeg a neont körbefurkálnád az autó alá... :)

nem :)

az a Tom :D :D

Link to comment
Megosztás:

ha egyszer szerzek kéz alatt vmi erős nyugtatót akkor beveszek egy levéllel és leveszem a küszöböket megnézem milyen alatta :) .... :lol:

Nem kell attól annyira tartani. Nekem is levették fél éve, készültem lelekileg, hogy szitát látok alul. Főleg, hogy a küszöbműanyagon voltak rozsdaszínű csíkok. Levették, volt ratja egy kis pörsenés semmi több, azt mondta a lakatos, hogy azt megcsinálja nekem barátságból, röhögve belefér a megrendelt munkába. És ennyi. A rozsdaszín az ajtó aljáról kenődött oda, az sem volt komoly, csak látványosan ilyesztő. És nem tudom honnan, mert nem volt rozsdás az ajtó alja....

Tied se lehet rossz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.