Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor egyértelmű. Rosszúl rakták össze a hengerfejet.Vagy selejtes lehetett 1-2 szelepvezető szerintem. Nekem gyanus is volt mikor írtad,hogy természetes ha füstölög az elején. (kecskeméti tali asszem).

Nekem mikor megcsinálták a VW-t anno 1perctől nem ejtett 1 füstpamacsot sem.Csak a hangja volt picit morgósabb ami későbbiekben "analógosabbá" vált. szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta meg kéne hajtani egy kicsit esetleg, hátha a sok lerakódás, de az biztos nem...

Patyi azt mondt, hogy a kartergáz mindegyiknél olajos azért van...

De ettől még lehet a szimering, vagy akár a gyűrű is... :roll:

Szóval így első blikkre nem tudta, de először nyomozunk, szétszedés csak ha már biztosat tudunk... :?

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Ezt mondta Sonique is, hogy lehet hogy nem szereti...de hát az opel oplajat is úgy itta, mint a nepáli a sárgarépalevet...

Patyai is mondta, hogy neki is eszi a versenyautó az RS-t, de hát ne b@ssszon mán a világ ilyet, hogy ennek így kell lennie, elvégre ez nem versenyautó... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Igen Anti csak az a nem normális, hogy a kipuffodon (amiből kettő van bazzz) meg akartam nézni a kormot és puhába nyultam :shock:

Magyarul volt vagy 2-3mm korom ott!

nem kell elkomolytalankodni, a 3 7 nő nélkül 3 7 de nem nyúlok bele minden lyukba ez szükséges volt :D

Link to comment
Megosztás:

de én azé nem vagyok bizti a szelepszár szimeringbe mert akkor már nyomta volna a kipuffba is az olajat :idea:

ésaz 1 kicsit jobban füstölne

ez olyan mintha gyűrű lenne

asztá naz is lehet ez normális csak parasztgyerek(me) nem látott még generált DSit :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.